Nejprodávanější knihy - září 2021 - věda a technika

Auta východního bloku -7%
Ojedinělá publikace je věnována zančkám automobilů Škoda, Tatra, Ifa, Trabant, Wartburg, Sachsenring, Syrena, Warszawa, Polski Fiat, Dacia, Oltcit, Zastava, Moskvič, Lada, Poběda a Volga a připomíná také terénní automobily GAZ, UAZ a ARO atd.
věda a technika

Auta východního bloku

599 Kč
557 Kč
Budiž světlo žárové / Es werde glühend Licht -67%
Autor na základě předchozí obšírné badatelské práce dokazuje, že brněnské divadlo je skutečně prvním na světě, které bylo vybaveno výhradně elektrickým osvětlovacím systémem.
věda a technika

Budiž světlo žárové / Es werde glühend Licht

147 Kč
49 Kč
Vlečné parníky na Vltavě a Labi „Péčka“ -20%
Aby krásné parníky „péčka“ přece jen neklesly do hlubin času, pokusili se autoři – jeden z nich technik mající právě „péčka“ v padesátých letech u plavby na starosti, druhý tehdy konstruktér v pražské loděnici - zachytit jejich historii.
věda a technika

Vlečné parníky na Vltavě a Labi „Péčka“

299 Kč
239 Kč
Když začal vonět benzin -20%
Publikace přibližuje začátky motorismu v Českých zemích a vše, co s nimi souviselo. Mapuje historii našich slavných automobilových firem, závodů a autosalonů, ale i osudy osobností spjatých s tímto oborem, které většinou povstaly ze skromných poměrů, aby posléze dosáhly na vrchol v tomto oboru. Atmosféru doby v knize dokreslují staré fotografie, inzeráty a dokumenty.
věda a technika

Když začal vonět benzin

252 Kč
202 Kč
Zobrazuji 71 - 80 z 74 položek
<< < 1 .. 6 7 8