Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - sci-fi

Legie
(3x)
Sedmá kniha z cyklu Horovo kacířství. Blíží se velká válka, která pohltí Impérium lidí...
sci-fi

Legie

149 Kč
Voják
(1x)
Ve vzdáleném koutě vesmíru, na samotné hranici mezi lidskými državami Řádu a královstvím krabovitých pradorů, se nachází bezprostřední hrozba veškerému inteligentnímu životu...
sci-fi

Voják

179 Kč
0 Tu, svazek první
(9x)

Historický životopis pojednávající o strastiplné cestě kultury Talů na odlehlý skládkosvět Coraab a jeho následné kolonizaci. Ústřední postavou knihy je ctihodná Tal Kusa-Gammah, první z dlouhé linie coraabských Pánů Těžby....

sci-fi

0 Tu, svazek první

298 Kč
Veterán
Expanze lidské civilizace před staletími nastartovaná Velkým seržantem opět pokračuje, lidé se naučili lépe využívat magii i potenciálně nebezpečnou techniku; potřebují novou úrodnou půdu nekontaminovanou magií, nové zdroje surovin.
sci-fi

Veterán

239 Kč
Šprti a frajeři
(2x)
Vítejte v sérii Legie – světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.
sci-fi

Šprti a frajeři

199 Kč
Stopařův průvodce Galaxií 1
(40x)
První část bravurní parodie na sci-fi, která je dnes již klasickým dílem. Komplikovaný a originální příběh začíná zničením Země, která musí udělat místo nové galaktické dálnici ...
sci-fi

Stopařův průvodce Galaxií 1

148 Kč
Vzpomínka na Zemi
(10x)
Závěrečný díl epické trilogie Vzpomínka na Zemi. Půl století po Bitvě soudného dne mezi lidmi a Trisolarany stále trvá napjaté přiměří, jehož zárukou je fundamentální princip temného lesa.
sci-fi

Vzpomínka na Zemi

249 Kč
Endymionův vzestup
Opět zavítáme do spletité budoucnosti, jež se zrodila z chaosu po zániku lidské Hegemonie, budoucnosti ovládané katolickou církví a umělými inteligencemi Technojádra.
sci-fi

Endymionův vzestup

498 Kč
Výdech
(1x)
Nová kniha kultovního autora science fiction.
sci-fi

Výdech

249 Kč
Sestup andělů
(2x)
Život na planetě Caliban se po tisíce let nemění – rytířské řády ochraňují prostý lid před dravými šelmami číhajícími v hlubinách zdánlivě nekonečných hvozdů.
sci-fi

Sestup andělů

149 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 364 položek
1 2 3 .. 37 > >>