Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - ekonomie

Bohatý táta, chudý táta -20%
(2x)
Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým. Je to jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. Abyste se dostali nad finanční vrchol, musíte si přečíst tuto knihu Roberta Kiyosakiho.
ekonomie

Bohatý táta, chudý táta

249 Kč
199 Kč
Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti -20%
Od začátku koronavirové krize vzniká rekordní množství peněz.
ekonomie

Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti

280 Kč
224 Kč
Ekonomie dobra a zla -20%
(18x)
Oxfordské rozšířené vydání s předmluvou Václava Havla. Debut Tomáše Sedláčka přeložený již do 14 jazyků. Ekonomická kniha roku - 1. místo na Mezinárodním knižním veletrhu ve Frankfurtu (Wirtschaftsbuchpreis).
ekonomie

Ekonomie dobra a zla

198 Kč
158 Kč
Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny -20%
Dark Web je tajemné a mýty opředené místo na internetu, kde se za virtuální peníze dá koupit leccos ilegálního. Lidé si posílají poštou drogy a padělané dokumenty, nakupují ukradené kreditní karty a sledují pornografii za hranou zákona.
ekonomie

Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny

237 Kč
190 Kč
Ekonomie -20%
Publikace umožňuje pochopit základní pojmy, principy a důsledky rozhodování ekonomických subjektů na mikroekonomické i makroekonomické úrovni. Poskytuje základní rámec a nástroje pro analýzu tohoto chování.
ekonomie

Ekonomie

129 Kč
103 Kč
XRP, vládce kryptoměn -20%
Kryptoměna XRP prošla v posledních letech velkým vývojem. Z neznámého aktiva, jehož cena prudce měnila hodnotu, se postupně proměnila ve stabilní měnu, kterou používají velké finanční společnosti i banky.
ekonomie

XRP, vládce kryptoměn

149 Kč
119 Kč
Marketing na Facebooku a Instagramu -20%

Efektivní reklama na sociálních sítích krok za krokem Facebook a Instagram umožňuje i těm nejmenším firmám oslovit potenciální zákazníky. Tato kniha je prakticky orientovaným průvodcem, zaměřeným na celkový proces online komunikace, od založení firemních účtů, až po nastavení dynamických reklam a jejich optimalizaci.

ekonomie

Marketing na Facebooku a Instagramu

199 Kč
159 Kč
Akciové investice -20%
Tento investiční bestseller obsahuje řadu příkladů z autorovy více než dvacetileté investiční kariéry.
ekonomie

Akciové investice

220 Kč
176 Kč
Inteligentní investor -20%
(1x)
V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století se dozvíte od nejzasvěcenějšího „guru investování“, jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnout závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování uplatnit.
ekonomie

Inteligentní investor

637 Kč
510 Kč
Daňové zákony 2021 -20%
Nejprodávanější daňová publikace v ČR!
ekonomie

Daňové zákony 2021

99 Kč
79 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 380 položek
1 2 3 .. 38 > >>