Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - stres, deprese

Posilování stresem - Cesta k odolnosti -20%
(1x)
O stresu se hovoří zejména jako o umělé, lidstvem vyrobené zátěži. Člověk se musel naučit porozumět a vzdorovat rozmanitým stresovým vlivům od počátku své existence.
stres, deprese

Posilování stresem - Cesta k odolnosti

279 Kč
223 Kč
Život samá pohroma -20%
(4x)
Začněte praktikovat mindfulness a tak zlepšete své zdraví i soustředění, snižte svůj stres a mějte větší radost z každého dne. Profesor Jon Kabat-Zinn vám bude tím nejpovolanějším učitelem.
stres, deprese

Život samá pohroma

296 Kč
237 Kč
Miluj sám sebe, jako by ti šlo o život -20%
V této krásně a výstižně napsané knize najdete rady, jak se alespoň na část dne vymanit ze stresového prostředí zaměstnání či starostí o rodinu. Autor se ve své pracovní kariéře dostal na vrchol, ovšem zároveň skončil na dně psychicky.
stres, deprese

Miluj sám sebe, jako by ti šlo o život

179 Kč
143 Kč
Usmát se a poodstoupit -20%
Známý psychiatr a specialista na léčbu návykových nemocí Karel Nešpor má jasno: s úsměvem jde všechno lépe. Ve sbírce odlehčených zamyšlení se s nadhledem věnuje různým tématům a hledá odpovědi na odvěké otázky života.
stres, deprese

Usmát se a poodstoupit

169 Kč
135 Kč
Deprese – jak pomoci a neztratit sám sebe -20%
Pro osobu trpící depresí můžete udělat hodně.
stres, deprese

Deprese – jak pomoci a neztratit sám sebe

229 Kč
183 Kč
Odvahu! -20%
Bušení srdce, úzkost, obavy? Oscar - stále dobře naladěná ovečka - ví, že to tak nemůže zůstat a poradí vám tu nejjednodušší a nejpřirozenější cestu, jak se zase cítit dobře. Nic neovlivňuje vaši mysl tak přímo, jako vaše tělo.
stres, deprese

Odvahu!

118 Kč
94 Kč
Homo psychoticus II -20%
(1x)
Upřímná výpověď o životě s psychotickým onemocněním je volným pokračováním knihy Homo psychoticus, která čtenářům přiblížila minulost autorky, mnohdy psychotickou přítomnost a plány do budoucna. Kniha končila přijetím na vysokou školu.
stres, deprese

Homo psychoticus II

159 Kč
127 Kč
Mýty o sebevraždě -20%
Sebevražda je bezpochyby tabuizovaným tématem. Žádný jiný způsob úmrtí nevyvolává tolik pocitů studu, lítosti a nepochopení. Kolem sebevražd proto dodnes panuje mnoho mýtů.
stres, deprese

Mýty o sebevraždě

253 Kč
202 Kč