Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - nemoci a zdravotní problémy

Osobní receptář pro zdraví a pohodu -20%
(1x)

Rovnováhu máte na dosah. Pokračování bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví. Chcete být ve skvělé formě, cítit se dobře a udržet si doma pohodu? Dosáhnout toho není žádná věda. Stačí mít chuť a informace nezatížené zájmy výrobců a prodejců.

nemoci a zdravotní problémy

Osobní receptář pro zdraví a pohodu

269 Kč
215 Kč
Tělo: příručka pro uživatele -20%

Jsme mnohem složitější a záhadnější, než si dokážete představit. Celý život trávíme v jednom těle, a přece většina z nás příliš netuší, jak funguje a co se v něm odehrává. Historie anatomie a medicíny je plná zapomenutých hrdinů, ohromujících příběhů a zajímavých faktů.

nemoci a zdravotní problémy

Tělo: příručka pro uživatele

269 Kč
215 Kč
Po operaci kolena - domácí cvičení a rehabilitace -20%

Usnadněte si uzdravení!  Příručka pro všechny věkové kategorie, pro operované úrazy i pro výměnu kloubu. Obsahuje desítky doporučených cviků pro kvalitní návrat ke zdraví.

nemoci a zdravotní problémy

Po operaci kolena - domácí cvičení a rehabilitace

149 Kč
119 Kč
Zrak mysli -20%
Jaký je vztah mysli a zraku? To je otázka, jež nás provází novými lékařskými příběhy Olivera Sackse. Jeden z příběhů knihy vypravuje sám autor, kdy deníkovým zápisem přibližuje svůj boj s rakovinou a zneschopňujícími následky částečné ztráty zraku.
nemoci a zdravotní problémy

Zrak mysli

140 Kč
112 Kč
Deprese – jak pomoci a neztratit sám sebe -20%
Pro osobu trpící depresí můžete udělat hodně.
nemoci a zdravotní problémy

Deprese – jak pomoci a neztratit sám sebe

229 Kč
183 Kč
Mechanika zad -20%

Návod, jak se zbavil bolesti zad pomocí McGillovy metody Kniha kanadského lékaře představuje první počin svého druhu určený široké veřejnosti, který přistupuje komplexně k problematice bolesti zad. Prezentuje výsledky 35letého výzkumu a studií funkcí páteře. Přináší celou sérii postupů, které dohromady tvoří převratnou metodu řešení problémů s bolestmi zad.

nemoci a zdravotní problémy

Mechanika zad

209 Kč
167 Kč
Břišani -20%
(3x)
Máma je v nemocnici a malý Tom doma hospodaří jen s tátou. O víkendu k nim přijede na návštěvu maminčina sestra, teta Radka s dcerou Luckou. Trochu vypomáhá v domácnosti a při tom vypráví, jak se to vlastně má s jídlem a trávením, jak funguje tajemná Bříše – říše v našem břiše.
nemoci a zdravotní problémy

Břišani

169 Kč
135 Kč
Kuchařka při onemocnění žaludku -20%
Kuchařka určená pacientům s žaludečními obtížemi (žaludeční neurózou, žaludečními vředy nebo žaludeční dyspepsií) obsahuje moderní recepty upravené tak, aby mechanicky i chemicky chránily zažívací trakt.
nemoci a zdravotní problémy

Kuchařka při onemocnění žaludku

109 Kč
87 Kč
Malá diabetická kuchařka -20%

Součástí každého receptu jsou propočty živin a energie Při onemocnění diabetu je velmi důležité vybírat si takové potraviny, které mohou pomoci příznivě ovlivnit glykémii nebo hmotnost.

nemoci a zdravotní problémy

Malá diabetická kuchařka

119 Kč
95 Kč
Odvahu! -20%
Bušení srdce, úzkost, obavy? Oscar - stále dobře naladěná ovečka - ví, že to tak nemůže zůstat a poradí vám tu nejjednodušší a nejpřirozenější cestu, jak se zase cítit dobře. Nic neovlivňuje vaši mysl tak přímo, jako vaše tělo.
nemoci a zdravotní problémy

Odvahu!

118 Kč
94 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 64 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 7 > >>