Nejprodávanější e-knihy - leden 2022 - světové dějiny

Země zaslíbená -20%
(1x)
Strhující, hluboce osobní svědectví o vytváření dějin od prezidenta, jenž v nás probudil víru v moc demokracie.
světové dějiny

Země zaslíbená

498 Kč
398 Kč
Sedm zákonů -20%
(3x)
Jak civilizace vznikají, dosahují vrcholu a upadají.
světové dějiny

Sedm zákonů

258 Kč
206 Kč
Přepište dějiny -20%
(1x)
Martin Groman a Michal Stehlík převážně vážně o dějinách, veřejném prostoru, médiích a realitě, která nás obklopuje ať chceme, nebo ne. Kniha je určena nejen pro čtenáře naší české historie, ale pro všechny, které baví zajímavé a neznámé informace…
světové dějiny

Přepište dějiny

288 Kč
230 Kč
Středověk v nás -20%

Autor na příkladech středověkého a současného vnímání času, prostoru, prožívání dětství a stáří, eschatologie, vztahu k penězům a k uzavírání manželství, jak mnoho mají lidé současnosti společného s lidmi středověku.

světové dějiny

Středověk v nás

278 Kč
222 Kč
Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století -20%
Publikace autorů z Masarykovy univerzity v Brně představuje koncentrovaný pohled na současnost a minulost české politiky.
světové dějiny

Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století

199 Kč
159 Kč
Hedvábné stezky -20%
(2x)

Monumentální publikace, která představuje historii světa v nových souvislostech Dějiny se mnohdy ubíraly jinými cestami, než jsme si doposud mysleli. Přelomové dílo britského autora sleduje historii perspektivou „hedvábných cest“ – tras, které spojovaly země i kontinenty a vytvářely globální svět dávno před moderní dobou.

světové dějiny

Hedvábné stezky

369 Kč
295 Kč
Nacistické poklady a StB -20%
Více než čtyřicet let se Státní bezpečnost pokoušela najít domnělé nacistické poklady. Mnohokrát skončilo nadějné hledání monstrózní blamáží, ale několikrát byla velmi blízko. V některých případech dokonce byla na správném místě, jen přišla jako druhá v pořadí.
světové dějiny

Nacistické poklady a StB

279 Kč
223 Kč
Pád Říma -20%
Pozoruhodná studie toho, jak ničivé pandemie a přírodní katastrofy zpustošily rozsáhlou římskou říši a přispěly k pádu nejmocnější civilizace starověku.
světové dějiny

Pád Říma

228 Kč
182 Kč
V pavučinách času -20%
(5x)
Historik Jaroslav Čechura je bytostný vypravěč, který dovede historické děje zpřítomňovat živým a neotřelým způsobem. Činí tak ve svých knihách, odborných článcích, ale i v popularizačním rozhovorech. Kniha V pavučinách času.
světové dějiny

V pavučinách času

194 Kč
155 Kč
Ekonomické bubliny -20%
Tato kniha popisuje příběhy největších ekonomických krizí od tulipánové horečky v Nizozemí, přes Velkou hospodářskou krizi až po pandemii koronaviru.
světové dějiny

Ekonomické bubliny

254 Kč
203 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 187 položek
1 2 3 .. 19 > >>