Nejprodávanější e-knihy - leden 2022 - děti a mládež

Hraničářův učeň 16 - Útěk z Falaise -20%

Další příběh o hraničáři Willovi a jeho přátelích z království Araluen Když jejich plán na záchranu galického prince strašlivě selže, Will Dohoda a jeho učeňka Maddie jsou uvězněni na hradě Falaise.

děti a mládež

Hraničářův učeň 16 - Útěk z Falaise

194 Kč
155 Kč
Z krve a popela -30%
(4x)

První díl návykové fantasy ve stylu knih Sarah J. Maasové Poppy byla už od narození vyvolena, aby svět přivedla do nové éry, a její život tak nikdy nepatřil jen jí. Na ramenou jí teď leží budoucnost celého království, sama však neví, zda o to vůbec stojí.

děti a mládež

Z krve a popela

244 Kč
171 Kč
Spočítej hvězdy -20%
(3x)
Strhující román z 2. světové války.
děti a mládež

Spočítej hvězdy

138 Kč
110 Kč
Malý princ - kolibří vydání -20%
(5x)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi.
děti a mládež

Malý princ - kolibří vydání

89 Kč
71 Kč
Hraničářův učeň 15 - Ztracený princ -20%
(2x)
ZTRACENÝ PRINC JE PATNÁCTOU KNIHOU O HRANIČÁŘI WILLOVI A JEHO PŘÁTELÍCH. Will Dohoda a jeho učeňka Maddie dostanou naléhavé pozvání na hrad Araluen. Tam se dozvědí překvapivou novinu: galický princ zmizel a galický král požádal o pomoc.
děti a mládež

Hraničářův učeň 15 - Ztracený princ

199 Kč
159 Kč
Zkáza Jezerní kotliny -20%
(1x)

Pokračování legendární Chaty v Jezerní kotlině! Ludva s Pavlem dál chodí do své milované Jezerní kotliny a nosí do města lékárníkovi vzácný šafrán. Občas však mají pocit, že je někdo sleduje. Při jedné z výprav objeví jeskyni a v ní něco, co vyvolá mnoho otázek. Kdo je tajemný Havran?

děti a mládež

Zkáza Jezerní kotliny

194 Kč
155 Kč
Babička drsňačka -20%
(5x)
V humorné knížce pro děti se vypráví příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži.
děti a mládež

Babička drsňačka

148 Kč
118 Kč
Arila: Stříbrné město -20%
(1x)

První fantasy kniha od hráče a youtubera Sterakdary! Národ Nurů už po staletí skáče z jednoho světa na druhý a hledá nový domov. Musí být neustále v pohybu, protože je pronásleduje šílená bohyně, která touží po jediném – zničit je.

děti a mládež

Arila: Stříbrné město

199 Kč
159 Kč
Čarodějnice -20%
Dechberoucí příběh ze sedmnáctého století o ženské síle, čarodějnictví, zlobě, pomstě a poutech, která nás svazují...Potom, co byla Evey svědkem brutální vraždy své matky spáchané lovci čarodějnic, chce jediné – vystopovat vraha a pomstít se.
děti a mládež

Čarodějnice

199 Kč
159 Kč
Les bez srdce -20%
(1x)
Les je nebezpečné místo, kde muže i ženy lákají sirény vstříc smrti. Čarodějnice už dlouhá staletí získává srdce, aby jimi nakrmila strom bez srdce a s jeho pomocí ovládala čím dál větší území.
děti a mládež

Les bez srdce

219 Kč
175 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 219 položek
1 2 3 .. 22 > >>