Nejprodávanější e-knihy - únor 2022

Morový testament
(2x)
Vražda italského studenta, který začal navštěvovat rétorickou školu Jindřicha z Isernie, je nepochopitelná. Neměl žádné peníze ani nepřátele a v Praze byl teprve tři týdny.

Morový testament

199 Kč
Smolná vteřina
(1x)
Komisaři Barbarotti a Backmanová z kriminální policie v Kymlinge tráví volné podzimní týdny na ostrově Gotland.

Smolná vteřina

249 Kč
Novinářem v Číně
(8x)
Autobiografická kniha Tomáše Etzlera mapuje dekádu jeho života v Asii, kde působil sedm let jako stálý zpravodaj České televize v Číně a pak tři roky na volné noze v Hongkongu.

Novinářem v Číně

219 Kč
Musím si tě vzít
(1x)
„Carlo si tě za ženu nevezme… Vezmu si tě já.“ Olivia plánovala svatbu s Carlem, byť to nikdy nebylo o touze a citu, u oltáře ale skončila s jeho bratrem.

Musím si tě vzít

69 Kč
Poutníci ze Svaté země
V odborných historických kruzích vyvolal nedávno rozruch nález latinských rukopisů z počátku 15. století na zámku v Českém Krumlově. Původně byly považovány za náboženské traktáty sepsané jako polemika s názory Jana Husa a jeho následovníků.

Poutníci ze Svaté země

189 Kč
Pekárna plná života
(1x)
Pekárna plná života je pokračováním vřelého rodinného příběhu, odvíjejícího se v kulisách malebného městečka Halleholm, v němž se tradice a staré křivdy setkávají s moderní romancí a intrikami.

Pekárna plná života

339 Kč
Spasitel
(3x)
Nové úžasné, napínavé meziplanetární dobrodružství od autora světového bestselleru Marťan.Ryland Grace zůstal jako jediný přeživší na zoufalé misi poslední naděje. Pokud selže, lidstvo zanikne.

Spasitel

349 Kč
Prameny Vltavy
(5x)
Detektivní příběh ze současnosti, odehrává se na pozadí skutečných historických událostí spojených s přísně tajným koncentračním táborem Prameny Vltavy.

Prameny Vltavy

239 Kč
Propast
(3x)
Je stará legenda horských vůdců o nadpřirozené síle shazující lidi do hlubin jenom strašidelná fáma, nebo obsahuje zrnko pravdy?

Propast

198 Kč
Hájovna
(3x)
Píše se rok 1985. Linda žije na hájovně, která je součástí vojenského prostoru, v němž jsou umístěni ruští vojáci. Nemá je ráda a obává se jich, ale se svým osobním životem mladé manželky a matky je spokojená.

Hájovna

199 Kč
Pocit hanby
Na opuštěné farmě je zavražděna amišská babička, a navíc je unesena její sedmiletá vnučka. Policejní náčelnice Kate Burkholderová se případem okamžitě začíná zabývat.

Pocit hanby

239 Kč
Válečník
(2x)
Stará tajemství vyplula na povrch a přinesla s sebou zkázu pro celý lidský svět. Na hrstce odhodlaných závisí osud světa lidí.

Válečník

289 Kč
Dvůr stříbrných plamenů
(2x)

Čtvrtý díl bestsellerové série Dvůr trnů a růží Nesta Archeron se marně snaží zapomenout na hrůzy války a vydobýt si své místo mezi vznešenými vílami. Na Nočním dvoře navíc stále potkává Cassiana, který ji přivádí k zuřivosti… a zároveň ji nebezpečně přitahuje.

Dvůr stříbrných plamenů

269 Kč
Srdce Evropy
Román Pavly Horákové nabízí pozoruhodný dialog dvou vyprávěcích hlasů, které dělí více než sto let...

Srdce Evropy

298 Kč
Miliónový jeep
(1x)

Protagonista knihy je – podle zvolené autostylizace – představován postupně jako básník, dělnický vůdce, bankéř, milionář, Američan, mystik, filantrop či pyroman; ať už však na sebe bere jakoukoli roli, zůstává outsiderem.

Miliónový jeep

298 Kč
Okouzlená chůva
Pokud se se mnou do konce měsíce oženíš, budu pro tebe pracovat! Nebylo to příliš romantické, ale o romantiku Marco stejně nestál. Za to o to, aby se Leah ujala role učitelky a vychovatelky jeho syna, stál hodně.

Okouzlená chůva

69 Kč
První krev
Jak započala jedna z nejúspěšnějších britských detektivních sérií současnosti? Je těsně před Vánoci roku 2014 a inspektorka Kim Stoneová stojí před halesowenskou policejní stanicí.

První krev

279 Kč
Italův dědic
Vzít si Mayu za manželku, zplodit s ní dítě… Pro Raffaeleho to byla výzva! To, že by tím do jeho impéria přibyl další lesklý šperk v podobě nadějné firmy, byl už jenom bonus navíc. A přesvědčit Mayu o tom, že je to i v jejím zájmu, nemohlo být těžké.

Italův dědic

69 Kč
Neznámá společnost
(2x)
Sociologická expedice do nitra vlastní země. Události posledních měsíců mohly v mnoha lidech zesílit pocit, že realita předstihuje možnosti fikce. Podobné pocity však nemusí být dezorientující ani nejsou důvodem k rezignaci.

Neznámá společnost

199 Kč
Dívka se špatnou pověstí
Od první chvíle, kdy Dante Miu uviděl, věděl, že ji chce. A věděl, že ona chce jeho… A celé dva roky po ní marně toužil. Po Mie – manželce svého otce! Dva roky Mia předstírala, že pro ni Dante neexistuje.

Dívka se špatnou pověstí

69 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 1000 položek
1 2 3 .. 50 > >>