Nejprodávanější e-knihy - duben 2022 - filosofie a náboženství

Moudrost mnicha -20%
(1x)

Úspěšný švédský ekonom se jednoho dne rozhodl zbavit se veškerého majetku a odejít do kláštera.  Björn Lindeblad měl v mládí život skvěle a jasně nalinkovaný: studia na prestižní švédské vysoké škole, odkud ho jako ekonomického experta už během posledním ročníku rekrutuje mezinárodní finanční skupina.

filosofie a náboženství

Moudrost mnicha

219 Kč
175 Kč
Malá kniha stoicismu -20%
Kde najít radost? Odkud získat sílu? Jak čelit různým strachům? Jak se vyrovnat se smrtí blízkého člověka? A co si počít s depresivními myšlenkami, které se stále vracejí?
filosofie a náboženství

Malá kniha stoicismu

258 Kč
206 Kč
Unorthodox -20%
(3x)
Strhující životopis Deborah Feldman konečně v češtině! Deborah prožila celý svůj život ve fanatické náboženské sektě chasidských Židů v americkém Williamsburgu. V sedmnácti letech jí bylo domluveno manželství a očekávalo se od ní, že se stane správnou židovskou manželkou, bude se starat o domácnost a splní svou nejzásadnější povinnost: zplodí potomka.
filosofie a náboženství

Unorthodox

229 Kč
183 Kč
Spiritualita bez náboženství -20%
(1x)
Publikace je určena všem, kteří sice nevyznávají žádné náboženství, ale současně jim připadá, že v prožitcích postav, jako je Ježíš, Buddha, Lao-c’, Rúmí a další mudrci minulosti, lze najít důležité pravdy.
filosofie a náboženství

Spiritualita bez náboženství

132 Kč
106 Kč
Naděje v dějinách -20%
(3x)
Kniha rozhovorů se známým historikem, teologem a katolickým knězem Tomášem Petráčkem propojuje řadu světů. Petráčkovy úvahy o dějinách a dějinnosti se proplétají s jeho reflexí současného křesťanství a katolické církve, stejně jako celé společnosti.
filosofie a náboženství

Naděje v dějinách

159 Kč
127 Kč
Citadela -20%
(1x)

"Cenu má pouze cesta. Pouze ona trvá..."  Kniha významného francouzského autora vychází již v 6. vydání.

filosofie a náboženství

Citadela

299 Kč
239 Kč
Druhá derivace touhy III. -20%
Třetí kniha trilogie úvah Druhá derivace touhy nadčasově komentuje události, které se během našich životů dotýkaly nás všech.
filosofie a náboženství

Druhá derivace touhy III.

168 Kč
134 Kč
Čtení – reflexe – interpretace -20%
Předkládaná publikace přináší elementární uvedení do práce s textem a interpretace. Je určena především začínajícím vysokoškolským studentům humanitních oborů a filosofie, avšak také učitelům na gymnáziích a středních školách.
filosofie a náboženství

Čtení – reflexe – interpretace

160 Kč
128 Kč
Odvaha ke svobodě -20%
(1x)
Knižní rozhovor v šestnácti kapitolách sleduje životní osudy Jana Sokola, jeho reflexe společenského dění a myšlenkové zrání. Dotýká se studia biblistiky, Nietzscheho díla, setkání s Janem Patočkou i v českém prostředí méně známých personalistů.
filosofie a náboženství

Odvaha ke svobodě

199 Kč
159 Kč
Znamení neznámého -20%
(1x)
Hledáme, co nelze nalézt, a ve šťastných chvílích nacházíme, co nelze hledat. Snadno by se dalo mluvit o spiritualitě, nebo dokonce o mystické zkušenosti, především jsme však sbírali příběhy vnitřní proměny.
filosofie a náboženství

Znamení neznámého

239 Kč
191 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 128 položek
1 2 3 .. 13 > >>