Od Budína k Pešti, od Královského paláce k Parlamentu, od Dunaje k městským sadům, od lázní Gellért až po bulvár Andrássy – hlavní město Maďarska
se před vámi v mžiku otevře díky tomuto jedinečnému průvodci.
Tato kniha není běžný průvodce, který by vám prozradil, kam se v Jižní Koreji vydat. Pokouší se odhalit, co znamená být Korejcem, jakým způsobem Korejci uvažují, co cítí a co je pro ně důležité.
Od knih Zlatým pruhem Polabí, Svatojiřským lesem, Starobylým Českobrodskem a Toulky krajem dolní Cidliny z edice Tajemných stezek odbočil tentokrát nymburský spisovatel a publicista Jan Řehounek do podkrkonošského podhůří.
Další ze série průvodců po pivovarech v České republice a v blízkém okolí je tato publikace, která pojednává o pivovarech v Horních Frankách, nám nejbližší části Bavorska.
Pozvánky na výlety na hrady a zříceniny v Plzeňském kraji a blízkém okolí. U každého hradu bude popsána nejen jeho historie a zachovalé stopy, ale také možné přístupové cesty a zajímavá místa v okolí.
Naše edice Kapesních průvodců Šumavou vychází vstříc všem návštěvníkům Šumavy, kteří nechtějí ztrácet svůj čas hledáním stovek variant tras na mapách nebo na internetu. A chtějí se bez větších příprav vydat rovnou na výlet.