Nejprodávanější knihy - červenec 2022 - biologie

Na počátku byl sex -15%
(2x)

Naučná a zároveň velmi čtivá práce o prehistorických kořenech moderní sexuality, která převrací naruby či přinejmenším zpochybňuje mnohé z toho, co si myslíme, že víme o sexualitě, o partnerských vztazích a konečně o člověku samém.

biologie

Na počátku byl sex

398 Kč
338 Kč
Tajný život stromů - Co cítí a jak komunikují -10%
(3x)
Procházka lesem s jedinečnými fotografiemi a poutavými příběhy. Kdo vyrazí s Peterem Wohllebenem do lesa, zjistí ty nejpodivuhodnější věci: Stromy navzájem komunikují.
biologie

Tajný život stromů - Co cítí a jak komunikují

799 Kč
719 Kč
Biochemie -10%
Předkládaná učebnice přináší netradičním způsobem zpracované základy biochemie, nepřetížené nadbytkem faktografických údajů. Je určena pro vysokoškolské studenty, kteří již zvládli základy obecné, organické a analytické chemie.
biologie

Biochemie

820 Kč
738 Kč
O spaní před spaním -10%
(1x)
K čemu jsou sny? Co je to půlnoční slunce?
biologie

O spaní před spaním

399 Kč
359 Kč
Milý Micíku, aneb Covid v Kocourkově -10%
Jak se pozná „hodný“ a „zlý“ virus? Proč viry mutují, a můžeme to my, jejich lidští hostitelé, nějak ovlivnit? Jak to, že s počty nakažených se dlouho zdánlivě nic neděje, načež náhle a prudce vyskočí na několikanásobek?
biologie

Milý Micíku, aneb Covid v Kocourkově

359 Kč
323 Kč
Biologie pro gymnázia -10%
Dvanácté souhrnné vydání středoškolské učebnice zahrnující kapitoly: „Biologie prokaryot, nižších a vyšších rostlin,hub“, „Biologie živočichů“, „Biologie člověka“, „Úvod do obecné genetiky“, „Vybrané kapitoly z obecné biologie“, „Praktická část“....
biologie

Biologie pro gymnázia

950 Kč
855 Kč
Genetics. From Pea to Genome -10%
Genetika a její projevy vidíme všude kolem nás. Komiks vás provede fascinujícím světem, který se ukrývá v jádrech našich buněk. V anglickém jazyce.
biologie

Genetics. From Pea to Genome

80 Kč
72 Kč
Lepší polovička -10%
Kniha uznávaného lékaře a vědce boří mýtus o takzvaném slabším pohlaví.
biologie

Lepší polovička

399 Kč
359 Kč
Metabolický motor -10%
Průkopnické studie a výzkumy, účinnost diet nebo důležitost pohybu – evoluční antropolog Herman Pontzer boří ustálené mýty a ukazuje, jak doopravdy funguje lidský metabolismus, jak můžeme ovládnout svoji hmotnost, a tak podpořit i zdraví.
biologie

Metabolický motor

499 Kč
449 Kč
Noční život zvířat -10%
Kdo by nebyl zvědavý, co se v noci odehrává za okny našich příbytků! Kniha tě vezme na netradiční výpravu za zvířaty. Nahlédneš do nočního lesa, na louku i pod vodní hladinu. Poznáš také obyvatele jeskyní a podzemí, kteří žijí ve věčné tmě.
biologie

Noční život zvířat

399 Kč
359 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 31 položek
1 2 3 4 > >>