Nejprodávanější e-knihy - červenec 2022 - ostatní

Bílá Voda
(20x)
Dlouho očekávaný přelomový román o ženách, víře a zlu.
ostatní

Bílá Voda

449 Kč
Výpravy na Východ
(2x)
Proslulé svědectví sira Fitzroye Macleana o jeho diplomatickém a vojenském působení mezi lety 1937–1945.
ostatní

Výpravy na Východ

358 Kč
Třešně v rumu
(1x)
Chcete se opravdu od srdce zasmát a pobavit? Pak se seznamte s dědou Evženem, kterého vzala na dovolenou na Kubu jeho třicetiletá vnučka.
ostatní

Třešně v rumu

237 Kč
Gott
Hvězda, mýty — a skutečnost. Největší popovou hvězdou v Československu byl Karel Gott — a v jistém smyslu jí v Česku zůstává dodnes. Jeho příběh však není tradičním vyprávěním o hudebním velikánovi.
ostatní

Gott

289 Kč
Novinářem v Číně
(10x)
Autobiografická kniha Tomáše Etzlera mapuje dekádu jeho života v Asii, kde působil sedm let jako stálý zpravodaj České televize v Číně a pak tři roky na volné noze v Hongkongu.
ostatní

Novinářem v Číně

299 Kč
Sama v Tokiu
(1x)

Fascinující příběh novinářky, která propadla japonské kultuře  „Kdyby bylo Tokio chlap, vezmu si Tokio.“ Reportérka Marie Machytková se před mnoha lety zcela nečekaně zamilovala do Japonska a tahle láska převrátila celý její život vzhůru nohama.

ostatní

Sama v Tokiu

329 Kč
Důvod k naději
Světově uznávaná bioložka a ochránkyně přírody Jane Goodallová změnila svým výzkumem v šedesátých 20. století pohled na chování šimpanzů a významně se zasloužila o jejich ochranu.
ostatní

Důvod k naději

359 Kč
Vzdělaná
(6x)
Tara Westoverová poprvé vkročila do školní třídy, když jí bylo sedmnáct. K lékaři poprvé zašla ještě o několik let později. Vyrůstala na samotě v idažských horách, v mormonské rodině survivalistů a náboženských fanatiků.
ostatní

Vzdělaná

279 Kč
Novinářky
(3x)

Česká mediální scéna pohledem žen, které mají zásadní vliv na její podobu Moderují zpravodajské pořady, vedou velké mediální domy, píšou o tématech, která hýbou světem. Jaké překážky musely ve své kariéře zdolávat a kde berou motivaci?

ostatní

Novinářky

299 Kč
Zima přichází

Proč je nutné zastavit Vladimíra Putina a nepřátele svobodného světa. Přesná analýza putinovského režimu od geniálního šachisty a předního představitele ruské opozice Garryho Kasparova.

ostatní

Zima přichází

258 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 325 položek
1 2 3 .. 33 > >>