Nejprodávanější tituly - srpen 2022 - magie

Služba duchovního člověka
Titul Služba duchovního člověka (1802) je posledním Saint-Martinovým dílem. Je skutečným breviářem duchovního člověka, který touží dosáhnout vnitřní proměny a odložit zbytečný balast informací, jimiž ho zahrnuje dnešní svět.
magie

Služba duchovního člověka

675 Kč
Clavicula Salomonis
Slavný okultní grimoire CLAVICULA SALOMONIS, jež pochází ze středověkých rukopisů archivovaných v Britském národním museu, je konečně připraven a přeložen pro české čtenáře. Praxe ceremoniální orace, zaklínání, přípravy magických nástrojů...
magie

Clavicula Salomonis

314 Kč
Zasvěcená
Zasvěcená je nejen mystickou biografií o hledání smyslu, krásy a moci prostřednictvím čarodějnického života, ale i manifestem svolávajícím všechny magické osoby světa, aby pozvedly své kouzelné hůlky a vytvořily svět, ve kterém chtějí žít.
magie

Zasvěcená

313 Kč
Živlová magie
Krátké shrnutí živlové teorie s důrazem na pratickou aplikaci. Jednotlivé živly a cvičení k nim, co přinese rovnováha živlů a jak ji pocítíme. Základy rituální praxe se živly. Využití živlů pro osobní růst i pro ovlivnění vnějších okolností.
magie

Živlová magie

144 Kč
Praxe Horev - Klubu II
Quintscherova (a také trochu Lasenicova) Kniha géniů z roku 1931 je hermetické dílo obsahující praktický popis kompetencí 72 géniů Merkurské sféry, magické znaky géniů i protigéniů Merkura, géniů a protigéniů zodiaku a sadu talismanů Merkurské sféry.
magie

Praxe Horev - Klubu II

522 Kč
Kniha kouzel a magie na celý rok
V dávných dobách lidé připisovali hvězdám a souhvězdím nadpřirozenou moc a podle postavení nebeských těles prorokovali nejen počasí, ale i osud.
magie

Kniha kouzel a magie na celý rok

233 Kč
Lunární magie
Tato interaktivní kniha vás naučí využívat sílu Měsíce k naplnění vašich záměrů.
magie

Lunární magie

323 Kč
Magický deník Bardonova žáka
je jediným dosud zveřejněným dokumentem, který popisuje praxi vnitřní školy žáků Františka Bardona, tzv. kruhu Světla.
magie

Magický deník Bardonova žáka

324 Kč
Sexual Mysteries
Kniha "Sexual Mysteries" obsahuje obě známé studie Pierra de Lasenic o sexuální magii. Nový anglický překlad zahajuje ediční řadu, která otevře poklad českého hermetismu světové veřejnosti.
magie

Sexual Mysteries

405 Kč
Atavismy
(1x)
Studie mapuje aktuální stav a metody práce s atavismy v rámci magie západní tradice s důrazem na současné trendy, a přináší též některé nové myšlenky a podněty, které přispívají k hlubšímu porozumění tomuto dosud nepříliš probádanému odvětví magie.
magie

Atavismy

270 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 13 položek
1 2 > >>