Liam Wright je hollywoodský idol, krasavec a suverén, který může mít milenky na každém prstu. Jaký je však doopravdy, to ví pouze jeho hospodyně Shelby, jež se stará o jeho obrovské luxusní sídlo… i o něj.
Zbývala jim poslední noc… Manželství Livie a Massima bylo jako spojení ohně a vody. Neměli nic společného… až na tu vášeň, až na tu přitažlivost, až na to krásné šílenství. Jenže po prvních dnech opojení přišly dny všední.
Lily do Montany jela ráda i nerada. Na jedné straně ji těšilo, že si může udělat výlet na unikátní ekologicky řízený ranč, ale na druhé straně se s její cestou pojilo tolik nepříjemných povinností, že by si ji ráda odpustila.
V jednom století ho bláznivě milovala, v jiném s ním nechce mít nic společného. V roce 1844 v Irsku se Liam O’Connor, darebák a lupič, zoufale zamiloval do dcery šlechtice a nevědomky tak změnil budoucnost.
Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas.
Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu.
Plukovník Nathaniel Graystone si po odchodu z armády ještě nestačil zvyknout na svou novou roli hraběte z Leybournu, a už dostal další „bojový“ úkol. Jeho kmotra ho pověří, aby z Portugalska dovezl do Londýna její neteř slečnu Gabrielle Frostovou...