Nejprodávanější e-knihy v roce 2022 - umění

Havel -20%
(6x)
Jedinečná detailní monografie jednoho z největších Čechů 20. století z pera jeho blízkého spolupracovníka a přítele. Více než šestisetstránková publikace včetně 48 stran unikátní fotografické přílohy.
umění

Havel

375 Kč
300 Kč
Just Kids / Jsou to jen děti -20%
Vzpomínky Patti Smith začínají v době, kdy zdaleka nebyli slavnými osobnostmi, ale „jenom dětmi“, pro které však umění bylo vším.
umění

Just Kids / Jsou to jen děti

249 Kč
199 Kč
Umění, kterému nikdo nerozumí -20%
Výtvarný kritik Jan H. Vitvar zve čtenáře na zábavnou a dobrodružnou cestu po dějinách vizuální kultury, která ukazuje, že naše chápání umění mnohdy vede přes fatální nepochopení.
umění

Umění, kterému nikdo nerozumí

229 Kč
183 Kč
M Train. Vzpomínky -20%
(2x)
Nový titul zpěvačky, básnířky a spisovatelky Patti Smith, autorky slavné knihy Just Kids, je ojedinělým autobiografickým záznamem.
umění

M Train. Vzpomínky

199 Kč
159 Kč
Šuplík plný Zappy -20%
(1x)

Rozšířené vydání legendární knihy Petra Dorůžky po téměř dvaceti letech! Invenčně psaná umělecká biografie amerického hudebníka přibližuje a komentuje jeho tvorbu a názory. Doplněno o nové kapitoly. Bohatý fotografický doprovod, seznam literatury.

umění

Šuplík plný Zappy

199 Kč
159 Kč
Literatura k dějinám umění -20%
Základní příručka pro studenty dějin umění a cenný zdroj informací pro všechny zájemce o problematiku.
umění

Literatura k dějinám umění

110 Kč
88 Kč
Architektura -20%
(1x)
Terminologie architektury v obrazech. I tak by se dala nazvat názorná a přehledná publikace, zaměřená na historii architektury v našich zemích.
umění

Architektura

339 Kč
271 Kč
Kůže - zpracování a výrobky -20%
Jediná publikace na českém trhu, která se věnuje nejrůznějším výrobkům z kůže vznikajících v různých kožedělných odvětvích. Výhodou pro čtenáře jsou komplexní informace o více řemeslech, kterými se kvůli velkému množství kožených produktů kniha zabývá.
umění

Kůže - zpracování a výrobky

186 Kč
149 Kč
Gombrich - Tajemství obrazu a jazyk umění -20%
Třetí, rozšířené vydání úspěšné knihy interpretující obsáhlé dílo historika umění E. H. Gombricha. Čtivá práce kritikou označovaná za „druhý Příběh umění“ je vhodná zejména pro studenty dějin umění a všech oborů zabývajících se vizualitou.
umění

Gombrich - Tajemství obrazu a jazyk umění

245 Kč
196 Kč
Klíč k novověké paleografii -20%
Praktická pomůcka pro zvládnutí čtení raně novověkých a novověkých paleografických textů (od počátku 16. do počátku 20. století). Soustřeďuje se na dva základní typy písma – české a německé novogotické pímo.
umění

Klíč k novověké paleografii

200 Kč
160 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 100 položek
1 2 3 .. 10 > >>