Nejprodávanější e-knihy v roce 2022 - příběhy

Kosprd a Telecí -20%
(1x)
Malý Kosprd, hrdina naší knížky, miluje tatínkovu dílnu a moc rád tátovi pomáhá při výrobě vzducholodi, ale jednoho dne se rodiče rozhodnou, že jejich syn musí začít chodit do školky.
příběhy

Kosprd a Telecí

139 Kč
111 Kč
Encanto - Příběh podle filmu -20%

Knížka k novému filmu společnosti Disney Encanto je příběhem neobyčejné rodiny Madrigalů. Žijí vysoko v kolumbijských horách, v kouzelném domě, na zázračném místě jménem Encanto.

příběhy

Encanto - Příběh podle filmu

159 Kč
127 Kč
Strašidýlko Stráša -20%
(2x)

Jak to vypadá, když se strašidlo všeho bojí? Představte si malé strašidlo. A teď si představte, že tohle malé strašidlo se všeho bojí. Tmy, zvuků, zkrátka všeho. A tak mu nikdo neřekne jinak než Stráša.

příběhy

Strašidýlko Stráša

149 Kč
119 Kč
V bříšku -20%
Věděli jste, jak miminko prožívá dobu před svým narozením? Kdy malému človíčkovi v maminčině břiše začínají růst nehty? Kdy si už dokáže cucat palec? Nebo jak čůrá?
příběhy

V bříšku

149 Kč
119 Kč
Jak se lemur odnaučil šťourat v nose -20%

Sedm veselých pohádek o hygieně Už jste někdy byli v zoo? A co přesně vám řekli u pokladny? Že si výměnou za zakoupenou vstupenku můžete prohlédnout rozličné druhy zvířat z celého světa? Snad jste jim to neuvěřili! Ve skutečnosti je to přesně naopak: to zvířata se učí od nás, lidí.

příběhy

Jak se lemur odnaučil šťourat v nose

169 Kč
135 Kč
Pac a pusu z autobusu -20%

Věřili byste, že řidič autobusu dokáže vyprávět ty nejbáječnější pohádky? Dominik miluje pohádky, ze všeho nejvíc ty od tatínka. Táta řídí zájezdový autobus a když je na cestách, vypráví mu je po telefonu. Pokaždé jinou, vždycky podle toho, kterou zemí právě projíždí.

příběhy

Pac a pusu z autobusu

159 Kč
127 Kč
Skřítek Borýsek a jeho kamarádi -20%
Víte, kdo je to Borýsek? Malý lesní skřítek. Rozhodl se jít do světa a na cestě ho přepadla velká bouřka. Ukryl se před ní do kupky listí v lese, a když se ráno probudil, potkal vílu Majdalénku.
příběhy

Skřítek Borýsek a jeho kamarádi

129 Kč
103 Kč
Ema a její kouzelná ZOO - Ospalá sovička -20%

Osmý díl kouzelné série pro všechny milovnice zvířat! Olík je nesmírně ospalá sovička. Nechce totiž, aby mu v Záchranné ZOO cokoli ušlo, a tak je vzhůru celý den i celou noc.

příběhy

Ema a její kouzelná ZOO - Ospalá sovička

129 Kč
103 Kč
Terka, Bětka a primabábrlína -20%
Dvojčata Terka a Bětka jsou malé školačky a už se těší na brášku, který se má brzy narodit.
příběhy

Terka, Bětka a primabábrlína

169 Kč
135 Kč
Příběh odpadu -20%

Vysvětlete malým průzkumníkům, jak přírodu nazahltit odpadem Honzík rád navštěvuje babičku a dědečka, kteří ho vlídně provázejí při cestách za poznáním zajímavostí v okolí. Tentokrát se Honzík spolu s kamarádem Tondou snaží zjistit, kde se bere tolik odpadu a zda je možné ho znovu účelně využít.

příběhy

Příběh odpadu

109 Kč
87 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 29 položek
1 2 3 > >>