Eva Papoušková

Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.

Česká spisovatelka, scénáristka a překladatelka.

Prožila šťastné a idylické dětství v Modřicích u Brna v lékařské rodině. Na gymnáziu začala využívat svůj talent na psaní. Nějaký čas působila jako překladatelka. Zajímá se o architekturu a ráda maluje. Kvůli psaní scénářů sleduje různé seriály. Nejraději má ty z lékařského prostředí a jejím oblíbencem je například Dr. House.

Nahoru

Eva Papoušková v Oko Magazínu OKO

Recenze

MeziŘádky Zdenko Pavelky

Literární redaktor a nakladatel Zdenko Pavelka se tentokrát v pravidelném pořadu o knihách, který připravuje pro Víkendovou přílohu sobotní stanice Vltava, zaměřil trochu na knihy pro děti a mládež, trochu ještě na Masaryka a české myšlení o světě.
TV Kosmas

Knihkupci Kosmasu doporučují....Tomáš Kalista, Kosmas Praha, OC Šestka

Knihkupci knihy snídají, svačí, obědavají i večeří. Je to jejich svět, vyznají se - většinou. Čtenáři brzo sami poznají, kdo je opravdu člověkem knih a kdo je jenom podává. Čas od času poprosíme někoho z prodejen Kosmasu, aby vám podle...
Zobrazit celý text
Aktuality

Dětské knihy, které se povedly

Před 1. červnem, čili Dnem dětí (dát knihu bývalo takovým hezkým zvykem) a vůbec před blížícím se koncem školního roku (kniha za vysvědčení bývala takovým pěkným zvykem), vám představujeme dětské knihy, které posoudily odborníci jako ty za poslední rok nejpovedenější - textově i graficky.
Další články