Nejprodávanější e-knihy v roce 2022 - poezie pro děti

Cvičení s říkankou pro malé děti -20%
Oblíbené říkanky, milé barevné obrázky a spousta pohybu představují kombinaci, kterou mají děti rády a kterou ocení i rodiče.
poezie pro děti

Cvičení s říkankou pro malé děti

149 Kč
119 Kč
Děti kreslí básničky -20%
(1x)
Knížka básniček pro děti. Ale ne ledajaká! Taková, jakou ji děti samy chtěly. Básničky ilustrovaly přesně podle svých představ. Každou nejprve slyšely a pak nakreslily přesně to, co si představily. A zvládly to skvěle.
poezie pro děti

Děti kreslí básničky

149 Kč
119 Kč
Napálený leguán -20%

Bohatě ilustrovaná dětská knížka až po okraj plná hravého veršování o zvířatech, lidech a přírodních nadpřirozených bytostech. Hravé veršování s kouzelnými ilustracemi o zvířatech, lidech a přírodních nadpřirozených bytostech.

poezie pro děti

Napálený leguán

159 Kč
127 Kč
O zvědavé chudobce -20%
Víte, proč se říká sedmikrásce Chudobka? Jsou-li vaše děti zvědavé, bude se jim jistě líbit pohádka o zvědavé Chudobce. Dozví se spoustu zajímavostí o tom, proč kvetou sedmikrásky i v zimě a proč se jim vůbec říká Chudobky.
poezie pro děti

O zvědavé chudobce

54 Kč
43 Kč
Zprávy tajnou řečí -20%
"Je z říše tajemství, ze země, kde se sní s otevřenýma očima. Otevřené oči všechno vidí, co se děje ve dne, co skrývá noc, všechna přání, všechny touhy, všechny sny."
poezie pro děti

Zprávy tajnou řečí

169 Kč
135 Kč
Nejznámější lidové písničky - Obrázkové čtení -20%
Zazpívejte si s dětmi oblíbené lidové písničky a naučte je při tom číst. Pomůže vám s tím tato skvělá knížka s texty těch nejznámějších písniček. Některá slova jsou nahrazena obrázky a malované zpívání je tak velmi zábavné.
poezie pro děti

Nejznámější lidové písničky - Obrázkové čtení

152 Kč
122 Kč
Říkadla a písničky pro nejmenší -20%
Naučte své děti nejznámější česká lidová říkadla nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. S veselými obrázky Heleny Zmatlíkové jim to půjde jedna radost.
poezie pro děti

Říkadla a písničky pro nejmenší

109 Kč
87 Kč