Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2023

Tíživé ticho
(6x)
Maggie je úspěšnou lékařkou a s manželem Willem žijí přesně takový život, jaký si vysnili. Jednoho dne však k ní do nemocnice přivezou postřeleného muže v povědomém oblečení. Maggiin život se nejprve zastaví a pak obrátí naruby.
Ukázky

Tíživé ticho

390 Kč
Vánoce v knihkupectví
(3x)
Carmen táhne na třicet a už od školy pracuje v oddělení galanterie omšelého obchodního domu v malém skotském městečku na pobřeží, kde od narození žije...
Ukázky

Vánoce v knihkupectví

298 Kč
Lucemburská epopej II - Kralevic Karel (1334–1347)
(1x)
Druhý díl románové fresky začíná příchodem kralevice Karla do Čech a končí smrtí jeho otce Jana Lucemburského u Kresčaku.
Ukázky

Lucemburská epopej II - Kralevic Karel (1334–1347)

299 Kč
Tak o co jde?
Proč máme tak často pocit, že se život nevyvíjí podle našich představ? Jakou výbavu si neseme v genech a co máme zcela ve svých rukou?
Ukázky

Tak o co jde?

279 Kč
Fosilie
(4x)
Kousavý román Michala Kašpárka se čte jako katalog mezigeneračních nedorozumění. V ostře načrtnutých situacích a vtipně podaných dialozích se střetávají tří rozličné pohledy na svět.
Ukázky

Fosilie

222 Kč
Člověk
(1x)
Ze svého dávného vězení se osvobodí džainská válečná loď disponující smrtící technologií. Jejím cílem je dopadnout svého starého protivníka Klientku a zničit při tom všechny, kdo se jí postaví do cesty.
Ukázky

Člověk

179 Kč
Novinářem v Číně 2
(5x)
Ponořte se do víru zážitků asijské dekády Tomáše Etzlera, vydala by na několik lidských životů. Jak vývoj Číny ovlivnila politika jednoho dítěte? Jaké je zde postavení žen?
Ukázky

Novinářem v Číně 2

329 Kč
Poslední kacíř
(3x)

Jak by vypadalo Jméno růže, kdyby se odehrávalo ve středověké Praze? Vstupte do husitské Prahy v letech 1419–1420. Ondřej z Ježova, novic vyhnaný z kláštera, a jeho ctihodný přítel Petr z Pelhřimova se vydávají na dobrodružnou výpravu.

Ukázky

Poslední kacíř

388 Kč
Hlubina
(5x)
Zima 1963. Do města v liptovských horách přijíždí zkušený důstojník Státní bezpečnosti, aby dohlížel na vyšetřování bestiálního zločinu. Rychle však zjistí, že pachatelem není člověk, ale nesmírně vynalézavý a zlomyslný fenomén...
Ukázky

Hlubina

339 Kč
Těla
(2x)
Matky a dcery. Jejich těla, jejich pouto, jejich rozepře, jejich strachy.
Ukázky

Těla

259 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>