Nejprodávanější knihy - únor 2023

Lady Mechanika 5 - limitovaná edice
Nejznámější steampunková hrdinka se vydává do Španělska, aby vyřešila případ ještě podivnější než všechny předchozí. Mladého dědice panství totiž posedl démon a při jeho vymítání upadl do kómatu. Vše je ale ještě podezřelejší...

Lady Mechanika 5 - limitovaná edice

709 Kč
Bludiště seznamů
(9x)
Objemná monografie zabývající se fenoménem seznamu. Autor uvažuje o seznamech, soupisech a katalozích i potřebě člověka a společnosti je vytvářet. Stejně jako předchozí knihy Dějiny krásy a Dějiny ošklivosti se stala celosvětovým bestsellerem.

Bludiště seznamů

848 Kč
AllatRa
(1x)
Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých náboženských systémech vypovídala o tom, že v dnešní době, v době globální změny epoch, se objeví kniha, která změní svět. Bude silná v každém svém slovu a znaku.

AllatRa

531 Kč
Tajná moc čísel
(2x)
Čísla jsou odedávna každodenní součástí našeho života. Chápeme je jako samozřejmé společníky, prosté cifry, které určují či popisují velikost, počet nebo násobek, tedy kvantitu. Jejich kvalita, jejich skutečný význam a potenciál nám však zcela uniká.

Tajná moc čísel

222 Kč
Hovory o Ukrajině
Jak vznikala ukrajinská státnost a založil Ukrajinu skutečně Lenin, jak tvrdí ruská média? Kdo byli „banderovci“ a proč toto téma dodnes vzbuzuje tolik vášní? Co byl ukrajinský Majdan a byla rusko-ukrajinská válka nevyhnutelná?

Hovory o Ukrajině

248 Kč
Slované ve středověku
(1x)
Kniha německého medievisty Eduarda Mühleho představuje jedinečný pokus o syntetický výklad dějin Slovanů v dlouhé časové perspektivě od 6. do 15. století.

Slované ve středověku

718 Kč
1795. Honicí psi
(2x)

1795 je závěrečným dílem historické noir trilogie. Tycho Ceton se plíží městem jako raněné zvíře a spřádá plány, jak znovu nabýt důstojnost, o niž ho připravili.

1795. Honicí psi

478 Kč
Proč Alláh stvořil kalašnikov
(1x)
Proč Alláh stvořil kalašnikov? Kdy se smějí tálibánci, kam se vrací Ježíš a jak se stalo, že věřící židé s pěstěnými pejzy rozjeli byznys s americkým sexuálním symbolem (Kim Kardashianovou)?

Proč Alláh stvořil kalašnikov

238 Kč
Les v domě
Nečekaně mrazivý román od autorky bestsellerů Hana, Tiché roky, Listopád.

Les v domě

343 Kč
Cíťa – Proč svět nutně potřebuje citlivé introvert(k)y
(2x)
Jsi introvert nebo citlivka? Jestli ne ty, tak určitě někdo z tvých blízkých. Proč je to fajn a proč tě svět nutně potřebuje?

Cíťa – Proč svět nutně potřebuje citlivé introvert(k)y

351 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>