Jejich zasnoubení je sice falešné, ale chemie mezi nimi funguje stoprocentně! Josie má dokonalý plán, jak se zbavit svého obtížného exmanžela: předstírá, že se brzy bude znovu vdávat.
Dámě připravené zůstat na ocet naruší plány šlechtic, o němž se kdysi domnívala, že ho miluje. Teď se vrací do Londýna a osud i okolnosti se spiknou, aby je donutily zjistit, co je opravdová láska a co pro ně znamená.
„Potřebuji manželku…“ Emmii Matteova slova nepřekvapila – jako majitelka seznamky lidem jejich protějšky hledala den co den. Zasáhlo ji ale, když si uvědomila, jak moc si jsou s Matteem podobní.
Princ Griffin věřil, že tím, že se stane manželem a ochráncem křehké Melody, vykoupí se ze svých minulých vin. Melody její manžel – předvídatelný playboy – nudil dávno předtím, než se s ním vůbec setkala.
Bastian je na škole obětí šikany. Naštěstí má úžasného přítele, který mu se vším pomáhá. Jeho jedinou vadou je to, že jej Bastian nikdy neviděl. Znají se totiž jen díky internetu.
Co by se stalo, kdyby…? Vzrušující otázka, která žene Maddie Allenovou na dobrodružnou cestu napříč zemí, aby se znovu setkala s muži, které kdysi milovala a které nechala odejít.