Zdálo se, že ostrov Santorini zadržuje dech. Jako by skrýval nějaké tajemství... Liv o svém otci moc nepřemýšlí – utekl od nich do Řecka, když byla malá, a zbyly jí jenom vzpomínky na jejich společnou vášeň pro Atlantidu.
Lily vyrůstala jako dcera známého lovce pokladů a věčně nepřítomného otce Duka Wildera, a tak neměla pro tuto profesi příliš mnoho trpělivosti… ani mnoho peněz v bance. Zlomit se ale nenechala.
Lucy, úspěšná hotelová manažerka z New Yorku, toho času bez práce kvůli podvodu, kterého se dopustil její bývalý šéf a partner, přijíždí do Bretaně převzít vedení malého stylového hotýlku.
Connie už má svého nudného života plné zuby. Pečuje o domácnost, hlídá vnoučata, dělá taxikářku manželovi a při tom všem se cítí nenaplněná a přehlížená.
Když bylo Landonovi sedmnáct, život se mu navždy změnil. Landon končil střední školu a rozhodně se nehodlal zatěžovat starostmi dospělých. A ani ve snu ho nenapadlo, že by se mohl zamilovat, natož do dcery místního faráře. Ale srdce mu velelo jinak.
Dívčí román o tom, jak složité je jít si za svým sportovním snem, najít si lásku a zároveň se poprat s tlakem okolí na vzhled a postavu dospívající tanečnice. Julie je šestnáctiletá holka, která studuje gymnázium a touží po velké lásce.
First in the bestselling Folk of the Air trilogy. The sequels - The Wicked King and The Queen of Nothing - are the winners of/won the Goodreads YA Best Fantasy in 2019 and 2020.
Ian Bradley je ukázkový příklad esa z Wall Streetu: nosí luxusní značkové obleky, má závratně vysoké příjmy a rohovou kancelář se skvělým výhledem na New York. Naplno pracuje a užívá si života plnými doušky.
Luís a Nuria spolu od malička vyrůstají na haciendě v Andaluzii, po smrti jeho maminky jsou skoro jako sourozenci. Ve školce si slíbí kamarádství navždycky.
Romantický příběh z počátku 19. století s tajemstvím. V jeho centru se ocitají obě osobité hlavní postavy románu, když jako agenti nahlížejí do zákulisí zpravodajské služby a potýkají se s nástrahami vzájemné lásky.
Oblíbená série o rodině Bridgertonových se vrací v čase na konec 18. století k mladé Billie Bridgertonové, jejíž temperament se později projeví v mnoha dalších generacích.
Nová próza Sylvy Fischerové je umístěna do Prahy osmdesátých let dvacátého století, která zde ale nejsou líčena prvoplánově a přímočaře, prostřednictvím notoricky známých událostí a jevů.
Josie se ze dne na den obrátí život vzhůru nohama. Místo povýšení dává v práci výpověď a ve slabé chvilce se rozhodne odjet dělat chůvu dceři ovdovělého miliardáře na francouzskou Riviéru.
Dobrodružně dramatický a milostný příběh z doby osidlování amerického Nového světa, kam za lepším a svobodnějším životem s mnoha ideály mířilo množství anglických a skotských kolonistů.
Lillian Bowmanová je mladá, krásná, kurážná a nepředstavitelně bohatá americká dáma. Zdánlivě má všechno – jen se jí pozoruhodně nedostává ctitelů. Na vině je bezesporu neurozený původ.