Nejprodávanější audioknihy na CD - leden 2024

Neklidný muž
(7x)
Už zase bojuje sám se sebou, bolestněji než dřív. Ovšem buldoci se nevzdávají!

Neklidný muž

404 Kč
Sokratova obhajoba
Roku 399 př. n. l. čelil Sokrates obvinění, že podlamuje důvěru ve společenské instituce. Žalobci chtěli chránit mladé lidi před zhoubným vlivem nebezpečného skeptika. ...

Sokratova obhajoba

224 Kč
Maigret- Vražda v hotelu Majestic

Mrtvola hned po ránu. V šatní skříňce. Jak skandální – a jak americké! Když z kovové skříňky číslo 89 v zaměstnaneckých útrobách nóbl hotelu vypadne uškrcená Američanka v černé róbě, je pověst podniku poblíž Champs-Élysées v ohrožení...

Maigret- Vražda v hotelu Majestic

305 Kč
S prominutím řečeno
(3x)
Michael Žantovský ve svém novém díle s okouzlující nadsázkou a vtipem líčí „nesmazatelné zážitky“ s významnými osobnostmi světového dění. Díky autorovi čtenář prožije znovu, i když trochu jinak, převratné dějinné události konce 20. století.

S prominutím řečeno

373 Kč
Život ve staletích – 14. století
(1x)
Další díl ojedinělého projektu známého historika a oblíbeného spisovatele, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Kniha popisuje proměnu společnosti ve 14. století.

Život ve staletích – 14. století

349 Kč
Katův odkaz
Další díl Letopisů královské koruny, v němž Jiří Adam z Dobronína a jeho pomocník Petr rozplétají dávný příběh lásky a zrady. Kam zmizela žena berounského kata Adelheida?

Katův odkaz

349 Kč
Druhá Nadace
(2x)
Pokud Seldonův plán nezmaří Mezek, možná se o to přičiní samotná Nadace!

Druhá Nadace

350 Kč
Gilgameš
Slavný Epos o Gilgamešovi převyprávěl Vojtěch Zamarovský s respektem k úchvatným básnickým obrazům, dramatickým scénám a síle myšlenek.

Gilgameš

259 Kč
Karel IV. a koruna římských králů - Vzkříšené srdce Evropy
Karel Lucemburský se jako nový panovník navrací z vítězného tažení proti Ludvíku IV. Bavorovi, kterým si upevnil postavení římsko-německého krále.

Karel IV. a koruna římských králů - Vzkříšené srdce Evropy

269 Kč
Katova vinice
Závěrečný díl trilogie Kronika katů Mydlářů. Jan Mydlář předává svou živnost synovi Ondřejovi a touží po jediné věci – uchránit svou vnučku před opovržením, které dopadá i na potomky katů.

Katova vinice

359 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 226 položek
1 2 3 .. 23 > >>