Drsný thriller z krvavých devadesátých let líčící dramatické osudy členů podsvětí. Krátce po Sametové revoluci zavládlo ponuré období – smrt nikdy nebyla daleko a dařilo se všem druhům svinstva.
Souborné vydání obou dílů slavného komiksu. Maus je děsivým - a současně hodnotně umělecky ztvárněným - zobrazením holocaustu, které oslovilo miliony čtenářů po celém světě. Místo lidí vystupují v příběhu myši a jiná zvířata – odtud název knihy.
Autorka bestselleru Domácí soběstačnost přináší ve své knize kromě mnoha nových návodů a receptů především souhrnné nezbytné informace o bylinkaření, které jinde nenajdete.
Literární měsíčník, který tvoří zhruba sto stran věnovaných současné i klasické literatuře, novým knihám, začínajícím i renomovaným spisovatelům, kritickému hodnocení knižní produkce a zamyšlení nad trendy a fenomény, které hýbou literárním světem.
Když pana Tadeáše zastihne prudká bouře, je nucen ukrýt se v nedaleké jeskyni. V ní krom bezpečí před běsnícími živly nachází i těžce zraněného muže, který mu umírá v náručí.
Enzo má jen den a noc na to, aby svou nevěstu získal zpět! Aby se žena, na niž čekal před oltářem florentské katedrály –, která sice přišla, ale jenom proto, aby od něj utekla –, k němu vrátila!