Druhý díl komiksového románu se odehrává v 90. letech
20. století. Generace dětí z 80. let již město opustila a v divokém porevolučním čase se prostor Starého Města a Malé Strany pro následující generaci zmenšuje a zužuje.
Komiksová adaptace románové předlohy Sedmička od Miloše Zapletala. Román z prostředí vodáckého oddílu vychází po půl století poprvé jako kreslený příběh.
Dokážete si představit, že do vašich snů vstoupí zlotřilý Plankton? Pronikne do všech houbových pórů! Co když se dobrosrdečný SpongeBob pokusí pomoci Kamarádskému kyblíku? Bude se Plankton smát naposled?
Co může být větší katastrofa, než když Patrik zaskočí za SpongeBoba v kuchyni u Křupavého kraba? Snad, když se SpongeBobem budeme každou noc vyhlížet smradlavou Odpadkovou vílu. Gary se zatím stane královnou… totiž, šnekem krásy.
Hledání zakopaného pokladu kapitána Zlatovouse bude dlouhé, napínavé, strašidelné a taky pořádně šílené! A sotva si SpongeBob na chvíli odpočine při výletu v bublině, bude ho čekat další nebezpečí – mrazivá výprava do pohádkového světa...
Dávejte pozor, mamlasové už se řítí z kopce a určitě nezabrzdí! Co všechno se může vyklubat z nevinného sáňkování? Nebojte, odnese to jen Sépiák! A víte, jak vytrhnout mořské houbě stoličku?
V tomhle čísle se vydáte stanovat do divočiny… ale nelekněte se, až se ozve strašidelné volání! No a když si Patrik vyrazí do města nahatý a SpongeBobovi zase vyraší pupínek – hrůza!
Pan Krabs požádá SpongeBoba o pomoc – myslíte, že bude litovat? Supermořec s Ploutvoklukem odhalí zašmodrchaný závoj zla a navíc si to rozdají s největším padouchem – Planktonem!
SMLSNĚTE SI NA HISTORKÁCH Z MOŘE ČOKOLÁDOVÉ LEGRACE! Noční výprava za pamlsky muže být pěkně napínavá! Dovedete si představit SpongeBoba v kalhotách… bez kalhot? A jaképak tajemství se dozvíme z Patrikova deníčku?
Dokážete si představit, že do vašich snů vstoupí zlotřilý Plankton? Pronikne do všech houbových pórů! Co když se dobrosrdečný SpongeBob pokusí pomoci Kamarádskému kyblíku? Bude se Plankton smát naposled?
Souborné výdání komiksové Stínadelské trilogie obsahuje Záhadu hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajemství Velkého Vonta. Součástí je doprovodné slovo a v bonusové části nedokončený komiks Záhada hlavolamu, který Marko Čermák nakreslil ve 14 letech.
Španělská epopej sestává ze dvou grafických románů, v nichž Antonio Altarriba ve spolupráci
s ilustrátorem Kimem v působivé zkratce zachytil veskrze tragický osud svého otce (Umění létat,
2009) a následně i matky (Zlomené křídlo, 2016).
Populárně-naučný komiks přibližuje téma komunistických zločinů typu akce „Kámen“. Původcem
těchto stále ještě málo známých a kdysi přísně utajovaných akcí byla Státní bezpečnost, která tyto
nezákonnosti páchala v Československu.
Unikátní vzdělávací komiks. Komiks, určený dětem a dospívající mládeži, vypráví o životě a objevech Alberta Einsteina a zároveň graficky znázorňuje jeho hlavní vědecké teorie na poli fyziky, které radikálně změnily naše životy.
Itadori se vydal vyšetřovat trojnásobnou vraždu spáchanou prokletým duchem. Při tom se seznámil s Džunpeiem, chlapcem, který byl přítomen na místě činu, a okamžitě si spolu padli do noty.
Komiksový deník přináší den za dnem nejen všední, vtipné i dojemné zážitky z jednoho roku autorčina života, ale originálně také ukazuje možnosti spontánního psaní a kresby.