Slyšeli jsme o ní, vyzkoušeli jsme si ji, na něco jsme se jí zeptali. Co dál? Máme se o ni víc zajímat? Vyplatí se to? Jak nám může umělá inteligence prospět? Konkrétně v čem? Anebo od ní lidem něco hrozí?
Libor Prudký je znám jako sociolog.
Teprve v pozdním věku se začal věnovat poesii, sbírka Uprostřed konce, v pořadí třetí, je dílo vyzrálé a neobvyklé.
PŘÍBĚH DVOU BRATRŮ V ZOUFALÉ SITUACI A JEJICH RISKANTNÍ VÝPRAVA DO YELLOWSTONU „Zapomeňte na seriál Yelowstone a zažijte tuhle syrovější verzi amerického Západu.“ - The New York Times Book Review
tvoří vedle Kuželových textů, které k vydání připravil Lukáš Loužecký, také Kuželem uspořádaná praktická učebnice projekce podle dr. Ludwiga Staudenmaiera, biografická část obsahující dosud neznámá data z Kuželova života a bohatá obrazová příloha.
Horor je celý svět, v němž se dá bydlet. Všichni se totiž něčeho bojíme. Kniha předního kritika a fanouška hororů Antonína Tesaře zavede čtenáře do nejrůznějších filmových i literárních končin tohoto žánru a ukáže, jak neobyčejně pestrý a široký může