Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - alternativní medicína

Mental healing -10%
Tato populárně psychologická příručka vám přináší metodu, jak dosáhnout proměny a osvobození od tělesných, psychických, pracovních, finančních a vztahových problémů.
alternativní medicína

Mental healing

299 Kč
269 Kč
Léčení - Zázrak v nás -10%
Autor se sám vyléčil z ochrnutí způsobeného přerušením míchy a nyní využívá toho, co se během let dozvěděl o procesech samoléčení a o svém vlastním uzdravení.
alternativní medicína

Léčení - Zázrak v nás

249 Kč
224 Kč
Co nám tělo říká -10%
(1x)
Kniha předkládá duchovní (s jednáním související) příčiny různých onemocnění.
alternativní medicína

Co nám tělo říká

299 Kč
269 Kč
Na cestě do sousední dimenze -10%
(1x)
Clemens Kuby po mnoho let navštěvoval s kamerou léčitele a šamany ve všech koutech světa a vytvořil úchvatný dokumentární film o duchovním léčení. Snímek se stal podkladem pro knihu, která se pro vás stane průvodcem po sousední dimenzi.
alternativní medicína

Na cestě do sousední dimenze

249 Kč
224 Kč
Akupresura poklepem -10%
Stačí pár minut denně a budete se cítit opět skvěle. Teorie drah a spojnic je základem čínské tradiční medicíny, a přestože je stará přes 2500 let, využívá se hojně i v současnosti.
alternativní medicína

Akupresura poklepem

298 Kč
268 Kč
Akupresura pro začátečníky -10%
Moderní pojetí starověké praktiky zpřístupňuje akupresuru nové generaci čtenářů. Číňané už tisíce let zkoumají účinky tlaku na konkrétní místa v těle při léčbě potíží počínaje únavou, přes bolest až po nejrůznější onemocnění.
alternativní medicína

Akupresura pro začátečníky

269 Kč
242 Kč
Deprese: Zvládněte ji bez léků a získejte svůj život zpátky
Deprese není nemoc. Je pouze signálem, že v těle není něco v ­rovnováze. Může jít například o potravinou intoleranci, nerovnováhu cukru v krvi, disfunkci štítné žlázy či chybějící živiny ve stravě. Doktorka Kelly Broganová v knize boří mýty, jimiž konvenční medicína opředla příčiny i léčbu deprese předepisováním zázračné pilulky na špatnou náladu.
alternativní medicína

Deprese: Zvládněte ji bez léků a získejte svůj život zpátky

219 Kč
Jak k nám tělo promlouvá -10%
Kniha zkušené terapeutky vám odhalí, že za fyzickými potížemi často stojí negativní emoce, přehnané nároky na sebe, rodinné a pracovní problémy, stres a další trápení, která si často ani neuvědomujeme.
alternativní medicína

Jak k nám tělo promlouvá

349 Kč
314 Kč
Játra a jejich léčba -10%
Představte si, že byste se mohli zaměřit na jeden jediný aspekt vašeho zdraví a tím byste ovlivnili všechny ostatní – a zároveň tím i preventivně zabránili rozvinutí zdravotních potíží, o nichž jste ani netušili, že číhají pod povrchem.
alternativní medicína

Játra a jejich léčba

599 Kč
539 Kč
Karel Voříšek: Žij teď -10%
Žij teď. Dvě slova s velkou silou. Patláme se v tom, co bylo, bojíme se, co přijde a zapomínáme žít. Existuje recept na život? Karel Voříšek vyrazil na jih Indie za ajurvédou, vědou o životě.
alternativní medicína

Karel Voříšek: Žij teď

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 68 položek
<< < 1 2 3 4 .. 7 > >>