Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - relaxace a cvičení

Klid -10%
50 cvičení vědomé pozornosti, která vám pomohou zbavit se stresu, ať už jste kdekoli. Bez ohledu na to, co děláte a jak moc máte práce, vždy můžete znovu najít svůj vnitřní klid.
relaxace a cvičení

Klid

248 Kč
223 Kč
Krásná tvář -10%
Lucie van Koten, bioblogerka a známá propagátorka přírodní kosmetiky, a Michaela Dombrovská, lektorka jógy a autorka knih inspirovaných jógovým přístupem k životu, spojily své znalosti v ojedinělé publikaci, která vás provede přírodní péčí o pleť a obličej.
relaxace a cvičení

Krásná tvář

329 Kč
296 Kč
Nejen jóga pro bolavá záda -10%
Ať už trpíte bolestmi zad po úrazu, nebo se objevily v důsledku sedavého životního stylu či špatného držení těla, jistě víte, jak moc vás dokážou omezovat i při těch nejjednodušších činnostech.
relaxace a cvičení

Nejen jóga pro bolavá záda

349 Kč
314 Kč
Oční jóga -10%
Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy.
relaxace a cvičení

Oční jóga

299 Kč
269 Kč
Otoky a záhadná lymfa -10%
Kniha se primárně zaměřuje na objasnění činnosti lymfy a na to, jaké problémy to může způsobit, pokud se péče o ni zanedbá.
relaxace a cvičení

Otoky a záhadná lymfa

389 Kč
350 Kč
Spánek -10%
50 cvičení vědomé pozornosti, která vám přinesou klidný spánek. Tato ilustrovaná příručka pro dosažení lepšího spánku je určena každému, komu jeho zaneprázdněná mysl nedá v noci spát.
relaxace a cvičení

Spánek

248 Kč
223 Kč
Svalová jógová terapie -10%
Fascinující znalosti léčebné metody, která uzdravuje nádí a svaly Tato kniha poprvé zprostředkovává základní informace o způsobu fungování a praktické aplikaci svalové terapie nádí.
relaxace a cvičení

Svalová jógová terapie

438 Kč
394 Kč
Aštánga jóga -10%
Aštángajóga je ladná, atletická forma jógy, která v posledních letech získala celosvětovou popularitu. Autorka, detailně obeznámená s historií i tradicí aštángajógy, objasňuje způsoby, v jakých se jógová filozofie promítá do každodenního života...
relaxace a cvičení

Aštánga jóga

428 Kč
385 Kč
Celotělová body masáž -10%
Body masáž je masáž tělo na tělo. Při tantra masáži se masíruje hlavně dlaněmi, Body masáž jde dál, ukazuje jak použít vlastní tělo pro masáž těla druhého, kombinuje prvky havajské lomi lomi masáže, thajské masáže, tantry do luxusního koktejlu.
relaxace a cvičení

Celotělová body masáž

199 Kč
179 Kč
Jóga léčí -10%
Trpíte bolestmi hlavy? PMS? Celulitidou? Výrůstkami na holeni? Nebo jenom potřebujete odpočinek od počítače? Zde je léčba jógou, která si poradí s mnoha takovými problémy.
relaxace a cvičení

Jóga léčí

448 Kč
403 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 49 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>