Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - společenské vědy

Zpátky na zem -10%
Ekologická proměna, jíž jsme dnes svědky, už celých posledních třicet let ovlivňuje naši politickou krajinu. To by mohlo vysvětlovat vražedný koktejl prudce narůstajících nerovností, masivní deregulace a přeměny snu o globalizujícím se světě.
společenské vědy

Zpátky na zem

230 Kč
207 Kč
Válka o Uber -10%
Válka o Uber je podnikatelský thriller o startupu, který měl našlápnuto mezi giganty jako Apple, Google nebo Amazon. Mike Isaac přibližuje drsnou cestu Uberu na špici technologického světa, při které společnost málem zadusila samu sebe.
společenské vědy

Válka o Uber

449 Kč
404 Kč
Putinovi trollové -10%
(1x)
Finská novinářka Jessikka Aro popsala fungování petrohradské trollí továrny na dezinformace, kterou financoval ruský oligarcha blízký prezidentu Vladimiru Putinovi. Výsledky její žurnalistické práce vyústily v drsnou mstu. Aro se stala obětí pronásl
společenské vědy

Putinovi trollové

399 Kč
359 Kč
Robert Šlachta - Třicet let pod přísahou -10%
(8x)
Když za mnou přišel, řekl mi: „Dostaneš nějakou funkci, můžeš se o něco ucházet, ale budeš držet hubu.“ A já jsem držet hubu nechtěl, protože jsem věděl, kam to půjde. Robert Šlachta je bývalý český celník.
společenské vědy

Robert Šlachta - Třicet let pod přísahou

349 Kč
314 Kč
Vlajka -10%
Po dvaceti letech od prvního vydání přináší nakladatelství Sol Noctis titul Vlajka: K historii a ideologii českého nacionalismu v doplněné a podstatně rozšířené podobě.
společenské vědy

Vlajka

599 Kč
539 Kč
Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích -10%
Rozšířené vydání úspěšné publikace Ústavu evropské etnologie Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Práce vychází z autentických terénních výzkumů uskutečněných autorkou v letech 1990–1992 u dvou posledních žijících bohyní Irmy Gabrhelové
společenské vědy

Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích

290 Kč
261 Kč
Tisíc tváří hrdiny -10%
(3x)
Klasická Campbellova práce ukazuje na příkladech mytických příběhů pravdy skryté za náboženskými a mytologickými postavami a nechává z nich vyplynout obecně platné významy, aktuální i v dnešním světě.
společenské vědy

Tisíc tváří hrdiny

398 Kč
358 Kč
V zajetí geografie -10%
(3x)
Vladimir Putin o sobě říká, že je věřící a má silný vztah k ruské pravoslavné církvi. Je-li tomu tak, možná se každý večer před usnutím modlí a táže Boha: „Proč jen jsi na Ukrajině nestvořil nějaké hory?“
společenské vědy

V zajetí geografie

328 Kč
295 Kč
Krátká historie mýtu -15%
Krátká historie mýtu se zamýšlí nad mýty a sleduje jejich vývoj od dávnověku do dnešní doby. Co jsou to mýty? Jak vznikaly? A proč vůbec? Mají pro nás ještě nějaký význam? Ztratili jsme k nim vztah?
společenské vědy

Krátká historie mýtu

239 Kč
203 Kč
Budoucnost stárnutí v Evropě -10%
Početný mezinárodní autorský kolektiv pod vedením profesora Alana Walkera v knize zpracoval unikátně uceleným způsobem naléhavé téma „stárnutí v Evropě“.
společenské vědy

Budoucnost stárnutí v Evropě

Alan Walker (ed.)
380 Kč
342 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 445 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 45 > >>