Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - světová

Dívka beze jména
(2x)
Je dívka beze jména svědkyně, podezřelá, nebo možná budoucí oběť?
světová

Dívka beze jména

339 Kč
Zvon
(1x)
Dlouho očekávané finále bestsellerové trilogie! Bude ve světě, jenž si podmanil smrt, lidstvo nakonec zničeno bytostmi, které samo stvořilo? Ve světě smrtek je všechno jinak. Citra a Rowan zmizeli. Plovoucí město Trvalka je pryč.
světová

Zvon

349 Kč
Reid
Muže z BAM už znáte. Pojďte poznat rebela. Kdo je Reid Matthews? Dítě opuštěné a nemilované. Napospas osudu ponechaný a opovrhovaný teenager, který své vynikající technologické znalosti používal ke špatným účelům.
světová

Reid

249 Kč
Svět čarodějnic: Syn času
Co je třeba, aby se z člověka stal upír? Na bojištích americké revoluce se Matthew de Clermont setká s Marcusem MacNeilem, mladým vojenským lékařem z Massachusetts, a to v době politického probuzení, kdy se zdá, že svět stojí na prahu lepší budoucnosti.
světová

Svět čarodějnic: Syn času

279 Kč
Temná zákoutí -40%
V jednom bytě je nalezena mrtvola osamělého starého muže. Na stole leží výstřižky z novin, jež se týkající případu vraždy, k níž došlo za druhé světové války. Tehdy kdosi zardousil mladou dívku a její tělo ukryl u Národního divadla v Reykjavíku.
světová

Temná zákoutí

229 Kč
137 Kč
Děti Volhy
(5x)
Rusko roku 1916. Na dolním toku Volhy, kde od 18. století nacházeli domov němečtí emigranti, plynou stereotypní dny Jakoba Ivanoviče Bacha. Dvaatřicetiletý učitel němčiny má natolik nezajímavý vzhled i život, že se o něm nedá říct vůbec nic.
světová

Děti Volhy

239 Kč
Kde zpívají raci
(5x)
Román Kde zpívají raci je překrásnou ódou na přírodu, příběhem opuštěné dospívající dívky, která se učí důvěřovat lidem, a líčením záhadné vraždy s překvapivým koncem.
světová

Kde zpívají raci

258 Kč
Jen jeden rok
(2x)
Druhý ročník mého vysokoškolského studia nezačal zrovna šťastně. Hned první den jsem se chytla s jedním arogantním Angličanem – a věřte tomu, nebo ne, bylo to na pánských záchodcích..
světová

Jen jeden rok

249 Kč
Královská svatební smlouva
(1x)
Nečekal, že ho bude přitahovat… jeho vlastní manželka! Rafaele se ženit nechtěl a ani si vlastně nebyl moc jistý tím, jak se před oltářem ocitl.
světová

Královská svatební smlouva

59 Kč
Řekova pokušitelka
Poprvé Kris Kimmii uviděl, když tančila na pláži – na jeho pláži a na jeho ostrově – a házela přitom do ohně své svatební šaty.
světová

Řekova pokušitelka

59 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>