Dagmar Ubrová se poprvé na pódiu objevila v roce 2009 v pořadu Jiřího Vondráka v Divadle Šansonu. S Ondrou Kramolišem a Petrem Hlouškem založila kapelu uBer!, se kterou v letech 2010-2016 nazpívala alba První barování a Universum.
Ke zhruba dvěma tisícům titulů, jež počínaje rokem 1957 postupně natočil v brněnském rozhlase Orchestr Gustava Broma, se jako vzácná kolekce počítá celkem 18 kompozic Karla Velebného...