Vzpomínáte ještě na osmdesátá léta minulého století, kdy se do Plzně jako velká voda přivalil festival Porta? Pamatujete si, jak zněl třicetitisícový chorál diváků na Lochotíně?
CD Poslední lidé je třetí nahrávkou lo-fi folkové kapely Hugo a já. Ta se pomocí jednoduchého nástrojového obsazení (akustická kytara, violoncello/housle, klavír) snaží vyprávět o složitém světě a o pocitech lidí v něm.