Alchymista - dárkové vydání

Nakladatel:  Argo 2012

Anotace

Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků. Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, vycházející z příběhu o splněném snu ze...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(15x)
Krásný příběh, který vás donutí přemýšlet nad věcmi a příhodami, které vám padají k nohám, jinak než doposud.
Alchymista patří mezi mé oblíbené knihy, po kterých sahám opakovaně. V tomto konkrétním případě je to proto, že ze mě příběh svou čistotou a dobrotou dokáže vyplavit absorbovaný hnus z věcí kolem sebe.
Příběh velmi příjemným způsobem inspiruje k nastoupení cesty hledání sebe sama, k hledání významu a souvislostí. Odvaha jít za svým životním snem je, přes všechna nebezpečí a strach z neznáma, korunována poznáním, že důležitá je samotná cesta, nikoliv cíl. To nejlepší máme všichni v každý okamžik přímo před nosem. Někteří to vidí, jiní ne. Neodolatelný přednes Lukáše Hlavicy dodává audioknize tu...
Více
Alchymista byl první a tím nejlepším co napsal... krásný příběh, který při každém přečtení, či znovuotevření nabízí nové roviny, podle toho kde zrovna jste vy sami... je jako obraz, který vás stále sleduje, který je vždy jiný, podle toho odkud ho sledujete vy. Je lépe poslouchat v klidu, neb v běhu, mohlo by se vám dostat přesunů prostorových... ;o)
Co dělá z této pohádkové cesty španělského pastýře za pokladem největší brazilský bestseller všech dob, stále znovu a znovu vydávaný a překládaný? Je zřejmé, že Coelho nenechá nikoho lhostejným. Líbí se všem, kdo si kupují a čtou motivační knihy typu "jak dosáhnout štěstí a úspěchu", zatímco jeho odpůrci mají z takové literatury kopřivku. Coelho zvolil jednoduchý styl i jazyk,...
Více
Tento příběh jsem přečetla na jeden zátah při jednom zimním odpoledni. Byl to můj první příběh od tohoto autora a od té doby na něj nedám dopustit. Úžasná kniha, a i když ji budete číst stále dokola, vždy v ní najdete něco nového, co vás překvapí a čemu jste při prvním čtení nevěnovali pozornost. Tento příběh byl bránou do světa knih Paula Coelho.
Patřím k té menšině, kterou Alchymista neoslovil a proto už nebudu vyhledávat četbu dalších knih Coelho. Pohádkový příběh psaný dětsky a jednoduše - nic tak úžasného jak mnozí popisují. Kdesi jsem četla, že Alchymista má podobnost s Exuperyho Citadelou, ale to je naprostý omyl.
Nemusíme s tím souhlasit, nemusí se nám to líbit, ale to je tak jediné, co se proti tomu dá dělat... Čtyři hodiny času, na konci neuvěřitelný zážitek. Toto je první kniha, která mně dojala k slzám. Naprosto pohlcující, všeobjímající a vlastně jednoduchá kniha, která je cyniky vnímána jako pohádka (nebo prostě další příběh), ač tomu tak není.
P. Coelho je vynikající a dokazuje to i v této knize, pěkný děj, zajímavé myšlenky, já doporučuji přečíst. Podle mě by tato kniha neměla chybět v domácí knihovně.
O Coelhovi jsem slyšela mnohé, a tak jsem se rozhodla začít Alchymistou. Je možné, že jsem jen nebyla správně naladělá, ale zřejmě jsem od této knihy očekávala příliš mnoho. Nemám nic proti pohádkám pro dospělé a nebráním se jim, i jakési poselství jsem za tím vším vyprávěním vypozorovala, jen nevím, čím ta kniha mohla někoho nadchnout. U mě bohužel způsobila, že na dalšího Coelha chuť nemám.
Ta kniha je úžasná, nejlepší knížka co znám.
Užasná kniha od užasného spisovatele! od Paulo Coellho jsem četla tři knihy ale alchymista mě natolik upotal, že jsem ji měla přečtenou za tři dny a čtu ji znovu :) nádherný děj!
Je mi opravdu líto každého kdo nevěří...Nebo kdo v tom vidí kýč či pohádku. Není tam nic než jednoduchá pravda o zdánlivě složitém světě.

Je to takové protivně laskavé, prázdné, klouže to po povrchu... Komentář přede mnou to opravdu vystihl!

Více
Něco tak krásného jsem dlouho nečetla.
a je jen na každém z nás co si z té nádherné knihy vezme. Já si odnáším, že lepší udělat něco špatně, než neudělat nic. A hlavně nepromarnit svůj život!!! Nemáme ho na zkoušku ....
Slušně udělaný příběh. Možná až komerční. Autor zde ovládá své řemeslo. Knížka, ke které se můžete stále vracet a hledat nové významy biblické, orientální i jiné.
Po přečtení této knihy jsem musela přemýšlet zpětně nad svým životem a uviděla jsem v něm cestu, která někde začala a někam směřuje. Taky jsem spatřila spoustu pochybností a strachu, které mě neustále na této cestě brzdí a oddalují ji. Pochopila jsem, že není třeba se ničeho bát, je vždy někdo na blízku, kdo nás vede a pomáhá nám (např. v podobě blízkého člověka, který je nám právě na blízku ve...
Více
Super knížka,myslím. Je to o tom, že když člověk něco moc chce a jde si za tím, že to dokáže.
Tohle ilustrované vydání je moc pěkně zpracované. Moc hezký dárek pro přátele. Můžu jen doporučit. Inspiruje a potěší.
Knihu jsem četla po kouskách a v klidu ji vstřebávala.. Těch co tady píšou, že je neoslovila je mi líto.. O příběh samotný ani tak nejde ale o podstatu toho co při čtení člověk cítí.. Když je mi mizerně vzpomenu si na větu - Na svět se můžeme dívat jako ubohá oběť nebo jako dobrodruh který hledá poklad.. Pomáhá mi to :-)
Alchymista mi přijde příliš kýčovitý a didaktický. Udělej to a to a budeš v životě šťastný. Pohádka pro dospělé, která mě ničím neoslovila. Přečetla jsem od autora ještě Čarodějku z Portobela a musím říct, že oproti Alchymistovi se jedná o mnohem vyzrálejší text, který v sobě obsahuje i odkaz na negativní stránky duchovnosti.
Alchymistu může každý pochopit po svém, kniha davá prostor naší fantazii a neuzavírá nás do klece faktu.Je na každém z nás, co si vybere a ponechá. Od Coelha jsem přečetla pět knih a Alchymista mne zaujal nejvíce.
Četla jsem od tohoto autora už několik knížek a všechny mají svůj příběh a proto je nejde srovnávat... Ale je na každém jak ho ten příběh nadchne a pohltí... Myslím, že Alchymista upoutá každého, koho aspoň trochu zajímá smysl jeho života a smysl všeho co se děje... Pokud je někdo koho to nezajímá a tak ho ta kniha nemůže upoutat, protože to co se v ní píše se apsolutně neshoduje s jeho...
Více
Četl jsem všechny knihy od P. Coelha, které u nás vyšly a troufám si říct, že Alchymista je spolu s Veronikou a Jedenácti minutama nejvydařenější..

Kniha z reálného světa popisující duši člověka,přání,touhy.Snaha najít smysl života... Tohle se nedá číst každý den,je to jako poezie.Od Coelha se mi líbí i Veronika.

Více
Myšlenky jsou naprosto skvělé. Nemám co bych te autorovi vyčítal. Kdo nepochopí, neocení
přijde mi to příšerně jednoduché..jak skončí jsem věděla už před půlkou, nevidím v tom ani to poselství. Od Coela ujde Veronika, Alchymista je pohádka pro děti
Přečetla jsem ji také jedním dechem - je úžasná a závěr je překvapivý. Zarazilo mne, že první, co mne napadlo, byla podobnost s Malým princem. Doporučuji !
Četla jsem 4 knihy od P.Coelha, kdybych ale četla jednu, bylo by to úplně stejné. Připadá mi, že všechny knihy si byly velice podobné. Žádná velká pointa, tedy kromě té, že máme žít naplno, hledat svoji cestu a smysl života. Všechny knihy jsou napsané velice jednoduše, nudí a absolutně nechápu, jak Coelho mohl prodat tolik knih a získat takové masy lidí, kteří ho obdivují. To že je jako jediný...
Více
Já jsem četla Alchymistu a musím se přiznat, že to je třetí kniha od Paula Coelha, která se mi dostala do rukou a od třetí osoby. Moc se mi líbila a myslím, že má opravdu hloubku.. Rozhodně bych ji nikdy nedoporučila ke čtení 12ti letému dítěti nebo jako oddechové čtení... Tato kniha vyžaduje svou atmosféru a pravý čas.. U čtení knih Paula Coelha člověk se člověk nesmí rozptylovat starostmi...
Více
Kniha není tak dlouhá, možná vám pomůže podívat se na svět z trochu jiného úhlu. Mně se moc líbila, souhlasím, že si je trochu podobná s Malým Princem. Její příběh celkem jednoduchý, ale poutavý.
Knihu jsem přečetla už před pár lety a hodně mě tehdy oslovila.Letos v lednu jsem v Brně viděla divadelní představení Alchymisty. Přes počáteční obavy, jak celé představení vyzní, to dopadlo úžasně. Byla to nádhera a vřele doporučuji všem. Je to zajímavé srovnání.
Na každou knihu pana Coelha jsem vždy velmi zvědavý, jedinou, kterou jsem nečetl je Záhir. Koupil jsem si ji, ale absolutně ničím mě neoslovila. O často kritizované literární jednoduchosti snad víme všichni, ale proč ne? V jednoduchosti je síla a právě pohádky s poselstvím řeknou někdy víc, než překombinované příběhy. Čarodějku z Portobella moc doporučuji:o)
Alchymistu jsem přečetl již kdysi dávno, a musím uznat, že je to velmi čtivé dílo. Čtivost je v tomto případě jakýmsi vysvobozením, neboť kdyby se tento zbytečný, mělký a pointu postrádající příběh ('děj' by bylo silné slovo) měl vléci ještě o deset čtenářových minut déle, dalo by se jeho čtení nazvat masochismem. Je mi opravdu líto všech, kteří v Coelhovi objevují 'hluboké myšlenky', neboť zřejmě...
Více
Tuhle knihu jsem dostal. Od svého Alchymisty; příběh, část příběhu, svého Osobního příběhu, jsem si zažil (nebo jsem začal svou cestu za poznáním) ještě před přečtením. Myslím, že by si kniha zasloužila vydání v kůži vázané. Děkuji. Potvrdilo se mi to, co jsem sám začal vnímat a čem jsem přemýšlel.
Tuto knihu mi doporučila učitelka na základní škole, přečetla jsem ji jedním dechem. Osobně bych ji hodnotila jako jednu z nejlepších knih, které jsem přečetla. Je plna otázek a odpovědí a donutí člověka přemýšlet (aníž si to třeba sám uvědomí). Tuto knihu bych doporučila opravdu každému, ale nejen tuto. Hned po přečtení Alchymisty jsem hledala další jeho knihy a přečetla jsem si Veronika se...
Více
Rádoby mysticismus, postrádající hloubku odpovídá na soudobou prázdnotu. Přetavuje klasický příběh známý z národních literatur a plní ho prázdnými pravdami.
Opravdu!V žádné jiné knize jsem nenašel tolik pravd a odpovědí,které jsem v duši vnímal,ale neuměl je formulovat.Opravdu skvělá kniha a bystrý autor.Všem doporučuji!!!!

Musím říci, že stylem jakým je Alchymista vyprávěn a poselstvími, jenž kniha obsahuje mi připomíná pohádku Antoine de Saint-Exupéryho Malý princ. Nevím do jaké kategorie patří tato kniha, ale pohádka mi příjde jako nejlepší zařazení pro tento bestseler. Úroveň literarní jakou P. Coelho píše není vynikající, ale zdá se že osloví masy již dávno řečeným.

Právě Antoine de Saint-Exupériho Malý princ...

Více
2Leela: Já jsem si dnes uvědomil, že mi ta kniha hodně dala, ztotožňuji se s ní, protože to co mi 'vnucuje' se ukázalo být pravdou. Ale chápu tě, co nezažiješ na vlastní kůži, tomu neuvěříš...
V prosinci loňského roku mi moje matka těsně před svým odjezdem do Ruska, dala tuto knihu a ještě Veroniku (též od Paola Coelha a oboje v ruském vydání) a řekla ať si ji určitě přečtu. Nejdřív jsem si říkala - to musí být nějaká pitomost... Ale pak jsem si řekla, no co zkusim... Tak jsem to začala číst a ani sama nevim jak, ale nemohla jsem od té knihy odtrhnout oči a za pár dní ji měla přečtenou...
Více
Nejvíce se mi z knihy líbí asi prolog o Narcisovi a tůni a obálka.Jinak nemůžu pochopit,jak se tato kniha mohla stát bestsellerem...(?) Kniha je napsaná podezřele čtivě a přímo vnucuje až nechutně čtenáři své poselství...Napadá mě,že kdyby autor napsal Alchymistu jako pohádku pro malé děti,že by pro lidstvo udělal mnohem víc.
Tuhle knihu jsem musela číst hned dvakrát. Je prostě skvělá a člověku může hodně dát...
Je mi lito nekoho, kdo nedokazal pochopit tuhle knihu, budto jste holt moc mladi a nebo malo vyspeli zatim. Sorry, super kniha!
Vynikající pojednání o péči o duši ve stylu Thomase Moorea. Žádné filosofické kydy, prostě jen poetika. De facto shrnuje vše, co se píše v alchymických traktátech...
a pokazde mi dal neco noveho. Neni dulezity pribeh samotny, ale co je za nim - asi tak jako v zivote :) Vrele doporucuji kazdemu, kdo ma otevrene srdce a ne jen oci. V jednoduchosti je moudrost a sila a o tom je tahle kniha. Vsem krasny den
Od knihy jsem příliš neočekával, ale i tak mne zklamala. Pouze opakuje již dávno řečené. Navíc se snaží tvářit jako poselství a poučovat o 'pravdách', které ale nemají žádnou hloubku.
Rádoby filozofická knížka. Lehké čtení akorát tak na dovolenou. Vhodná pro velmi nenáročné nebo začínající čtenáře. Naivní, hloupé. Kniha snažící se působit jako studna moudrosti, ve skutečnosti jednoduchá. Ale nikomu neubližuje a mohl by to být milý dárek pro dvanáctileté dítě.
Jedna z nejkrásnějších knih jaké jsem kdy četl. Mnozi autoři snadno zabředají do hlubin patosu. Pablo Coelho však neomylně zůstává nohama na zemi, a přitom s hlavou v oblacích.
Špatná kniha, nejapně poučující, přežvýkané rádobymoudré floskule o ničem.
precti si a bud ti to neco da,nebo nikoliv.ale kdyz se ti to nebude libyt,nerikej,ze je to k nicemu:-)be happy
Ovane vás pouštní písek, noříte se do filozofie mudrců,... Doporučuji si navrch zapálit vonnou tyčinku a iluze Orientu je dokonalá;)
Pustil jsem se do Alchymisty s tím, že jde o magický realismus, proto jsem se trochu zklamal, že jsem v něm nenašel ani špetku světa známého z Marquezových románů. To je asi ale chyba mých očekávání. Jinak mi přijde, že Coelho píše intelektuálně-filozofickou tvorbu v podstatě univerzálním jazykem a 'lidovým' stylem, který oslovuje široké masy. A to je mi možná trochu proti srsti.

musim rici,ze jsem si vcera koupila Alchymistu a temer jsem jej precetla celeho... Je to uzasna kniha a nuti nas k zamysleni...Vrele ji doporucuji je skvela..

Více
Cetl jsem Alchymistu jako prvni knihu od toho autora a musim uznat, ze je porad i po precteni nekolika dalsich nejlepsi. Strhujici a poutavy dej v sobe skryva hlavni myslenku, kterou opakuje v nekolika dalsich knihach ale ne uz tak povedene. Pokud napriklad nekdo vaha zda Alchymistu nebo Zahir, tak rozhodne Alchymistu. Kdybych si koupil jako prvni Zahir uz bych od Coelha asi nic dalsiho necetl.
Knižka byla super, četla jsem ji pred slozenim statnich zkousek a dokazala me prinutit premyslet. Stoji za to si ji precist vicekrat, cte se jednim dechem. Doporucuju vsem.

Tuto knížku jsem začala číst večer a nešla jsem spát, dokud jsem ji nedočetla. Perfektní.

Více
Kniha s nazvem alchymista byla prvni, kterou jsem od tohoto autora cetl a dost me zaujala. Autor pise ctivym, jednoduchym jazykem o vecech, o kterych snad minimalne jednou premyslel kazdy. Jsou to vlastne veci, nad kterymi premysli kazdy znas.

Tuto knihu nepovažuji jen za nejlepší Coelhovo dílo, ale zároveň i za nejlepší knihu, kterou jsem kdy četl. Tato kniha mě velice ovlivnila v mém osobním i profesním životě. Osobně bych ji zařadil na seznam povinné četby, namísto dnes již nikoho neoslovujících titulů. Dále doporučuji i další tituly od P.Coelha (Jedenáct minut, Veronika se rozhodla zemřít), ale také od Richarda Bacha (zejména...

Více
Tuto knihu jsem dostala od kamarádky k narozeninám a vcera jsem ji docetla. Je to jedna z nej knížek, které jsem cetla, je plná skvělých myšlenek, které mě donutily se nad spoustou věcí zamyslet a říct si, ze i já si chci splnít své sny a přání. Alchymistu můžu všem jen doporučit, především těm co tápají na mrtvém bodě a neví jak se v životě rozhodnout.

Je tu spousta věcí pro které bchom mohli dále žít, je tu například ještě náš životní příběh... Alchymista je perla!

Více
jedna z nejlepších knih kterou jsem četl....díky autorovi....
u této knihy se nad životem zamyslíte
Je to vynikající kniha, kterou mi doporučil kamarád, když sem měla těžký období a nedokázala sem se vyznat sama v sobě...tahle knížka mi pomohla najít cestu z té situace a já konečně pochopila,proč na tomhle světě sem!!Je to vynikají dílo, které pomůže mnoha lidem(když budou chtít)!
Alchymistu mi doporučila moje profesorka literatury na střední škole se slovy “Coelho – Alchymista tuhle knihu si prečti a až “najdeš to, co opravdu hledáš”, vzpomeň si na mě”. Je to vytečná kniha, kterou přečtete jedním dechem a znovu se k ní nejednou vrátíte. Budete-li chtít, otevře vám oči..mě je otevřela a přidám-li k ní své životní krédo “Štestí nespočívá ve štěstí, ale v jeho dosahování”...
Více
Tuhle knizku mam moc rada!Jen me zarazely ty reci na zacatku o cikanech..treba cikani jsou hloupi..nebo je to asi taky cikan:))mozna jsem to jen nepochopila a taky to nepokazilo cely vyzneni ty knihy ale prislo mi ze se to sem nehodi.Budu rada za Vase postrehy.
myslím si, že takovýchto knih by mělo vznikat víc. ottevírají oči.
Jedno z mych nejvetsich zklamani. Jazyk je naprosto priserny, myslenky milionkrat recyklovane, proste utrpeni. Mozna nejprecenovanejsi kniha 90. let! Nadruhou stranu je az neuveritelne, jak se takovy masovy kyc muze dostat pod kuzi 'inteligentum'.
Knížka stojí za přečtení, ale ne za ten rozruch kolem bestselleru. Alchymistu bych považovala spíše za rádoby filozofické dílo, s příliš spletitými myšlenkami.
První jsem jako dárek přečetla od Coelha Veronika se rozhodne zemřít (vlastně překlad v němčině Veronika beschloss zu sterben, ale čeština je čeština). Vlastně jsem to začala číst v takový ponurý náladě až depce a paradoxně mě to z toho vytáhlo. Pak se mi dostal do ruky právě Alchymista. Když jsem ho dočetla, byla jsem plná té 'cestovní' filosofie. To bylo před rokem a teď mi v baťohu leží...
Více
Hm, tak dala na recenze a dostal ještě jednu šanci, přestože třeba Veronika se rozhodla zemřít jsem stěží dočetla. Opravdu nechápu, co na tom všichni máte? Přijde mi to naprosto o ničem...:-(
Je to jediná kniha, do které jsem se hned po přečtení pustila znova. Opravdu potřebujete více pokusů na pochopení všech myšlenek.
Příběh je napsán velmi čtivou a poutavou formou. Coelho zřejmě ušel, tak jako jeho pastýř, dlouhou a trnitou cestou sebepoznávání. V této knize se mu tak podařilo vyložit životní moudra, která většina lidí pouze tuší.
proste TOP kniha
Kniha, kterou chci mít pořád blízko sebe.(Proto jsem si ji koupila, musela bych totiž kvůli ní furt chodit do knihovny) Nejde ji po přečtení odložit. Ta se musí pořád dokola otevírat. Příjemná knížka.
jestli se chcete výborně pobavit a zároveň se i něco dozvědět o lidské cestě životem, tak tohle je kniha pro vás.
K tomu není co dodat. Prostě super! I kdybyste tuto knihu přečetli desetkrát, pokaždé v ní najdete nějakou novou souvislost. Tolik myšlenek se po jediném přečtení ani nedá vstřebat.
Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četl a která mi ukázala další cestu.
co napsat? nejvíc nejlepší kniha!!!
S tímto autorem jsem se setkala poprvé v tomto titulu. Celý příběh je nádhernou metaforou odpovědí na základní otázky celého lidstva. Díky za ni.
Nádherná kniha, která Vás donutí zamyslet se nad svým životem a nad světem, ve kterém žijete. Je to vyprávění o cestě za pokladem, kterým -možná paradoxně- může být cesta sama.
Krásná kniha o tom, jak absolvovat dlouhou cestu za splněním snů, abychom na konci zjistili, že tam, kde jsme začali je pro nás to správné. Ale přijít na to můžeme právě jen díky té strastiplné cestě.
Zobrazit další (80)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Paulo Coelho

Brazilský spisovatel divadelní autor a ředitel, novinář, textař a skladatel. Napsal texty k písním známým Brazilským zpěváků jako jsou například Elis Regina, Rita Lee nebo Raul Seixas.

Jeho rodiče neschvalovali jeho touhu psát, v mládí byl dokonce několikrát poslán do psychiatrické léčebny na elektrošokovou terapii. V roce 1996 byl jmenován zvláštním poradcem pro programu UNESCO pro duchovní sbližování mezi kulturami. Jeho prvním dílem je kniha nazvaná Mágův deník, ve které zpracovává svoje zážitky z poutí do Santiaga de Compostela. Celosvětovou proslulost mu ale přinesla až kniha ...

Celý medailonek
Do oblíbených
Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.
Alchymista
Alchymista
Paulo Coelho
178 Kč
Veronika se rozhodla zemřít
Veronika se rozhodla zemřít
Paulo Coelho
178 Kč
Jedenáct minut
Jedenáct minut
Paulo Coelho
178 Kč
The Spy
The Spy
Paulo Coelho
332 Kč
Vyzvědačka
Vyzvědačka
Paulo Coelho
205 Kč
Nevěra
Nevěra
Paulo Coelho
314 Kč
Adultery
Adultery
Paulo Coelho
242 Kč
Paulo Coelho - BOX
Paulo Coelho - BOX
Paulo Coelho
509 Kč
The Alchemist
The Alchemist
Paulo Coelho
341 Kč
Love, Selected Quotations
Love, Selected Quotations
Paulo Coelho
350 Kč
Eleven Minutes
Eleven Minutes
Paulo Coelho
287 Kč
Láska - vybrané citáty
Láska - vybrané citáty
Paulo Coelho
260 Kč
Život (Vybrané citáty)
Život (Vybrané citáty)
Paulo Coelho
260 Kč
Alchymie - Diář 2015
Alchymie - Diář 2015
Paulo Coelho
269 Kč
Nevěra
Nevěra
Paulo Coelho
211 Kč
Rukopis nalezený v Akkonu
Rukopis nalezený v Akkonu
Paulo Coelho
168 Kč
Poutník: Mágův deník
Poutník: Mágův deník
Paulo Coelho
219 Kč
Alef
Alef
Paulo Coelho
211 Kč
Valkýry
Valkýry
Paulo Coelho
211 Kč
U řeky Piedra jsem usedla a plakala
U řeky Piedra jsem usedla a plakala
Paulo Coelho
178 Kč
Vítěz je sám
Vítěz je sám
Paulo Coelho
253 Kč
Jedenáct minut
Jedenáct minut
Paulo Coelho
211 Kč
Můžeš změnit svět
Můžeš změnit svět
Paulo Coelho, ...
118 Kč
Brida
Brida
Paulo Coelho
211 Kč
The Alchemist
The Alchemist
Paulo Coelho
179 Kč
Čarodějka z Portobella
Čarodějka z Portobella
Paulo Coelho
211 Kč
Jako řeka, jež plyne
Jako řeka, jež plyne
Paulo Coelho
178 Kč
Rukověť bojovníka světla
Rukověť bojovníka světla
Paulo Coelho
178 Kč
Pátá hora
Pátá hora
Paulo Coelho
178 Kč
Záhir
Záhir
Paulo Coelho
211 Kč
Poutník - Mágův deník
Poutník - Mágův deník
Paulo Coelho
178 Kč
Ďábel a slečna Chantal
Ďábel a slečna Chantal
Paulo Coelho
178 Kč
Veronika se rozhodla zemřít
Veronika se rozhodla zemřít
Paulo Coelho
178 Kč
Přátelství - Diář 2017
Přátelství - Diář 2017
Paulo Coelho
269 Kč
Odvaha - Diář 2016
Odvaha - Diář 2016
Paulo Coelho
269 Kč
Manuscript Found In Accra
Manuscript Found In Accra
Paulo Coelho
197 Kč
Sdílení - Diář 2014
Sdílení - Diář 2014
Paulo Coelho
299 Kč
Proměny - Diář 2013
Proměny - Diář 2013
Paulo Coelho
242 Kč
To nejlepší z Paula Coelha
To nejlepší z Paula Coelha
Paulo Coelho
799 Kč
Okamžiky - Diář 2012
Okamžiky - Diář 2012
Paulo Coelho
233 Kč
Poutník - Mágův deník - dárkové vydání
Poutník - Mágův deník - dárkové vydání
Paulo Coelho
236 Kč
Moudrost - Diář 2011
Moudrost - Diář 2011
Paulo Coelho
233 Kč
Láska - vybrané citáty
Láska - vybrané citáty
Paulo Coelho
260 Kč
Inspirace - Diář 2010
Inspirace - Diář 2010
Paulo Coelho
233 Kč
Život (Vybrané citáty)
Život (Vybrané citáty)
Paulo Coelho
260 Kč
The Witch of Portobello
The Witch of Portobello
Paulo Coelho
185 Kč
Paulo Coelho: Zpověď poutníka
Paulo Coelho: Zpověď poutníka
Juan Arias, ...
161 Kč

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Alchymista - dárkové vydání
Autor:
Coelho, Paulo
Nakladatel:
Argo
EAN:
9788025706848
ISBN:
978-80-257-0684-8
Originál:
Alquimista
Překlad:
Lidmilová, Pavla
Popis:
1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky
Rozměry:
13,5 × 20,5 cm
Rok vydání:
2012