kol. - Dvě století na ...

Dvě století na české železnici

kol.
Nakladatel: ACRI 2021
Rozebráno
297 Kč
pohlídat
Dvě století na české železnici

Dvě století na české železnici

266 Kč
Rozebráno
266 Kč
pohlídat
Dvě století na české železnici

Dvě století na české železnici

266 Kč
Rozebráno
266 Kč
pohlídat

Anotace

Úchvatná encyklopedie, která vás provede dvěma stoletími na železnici. Dobové i současné fotografie, obrázky, schémata a srozumitelný stručný text. To vše vás bude bavit od začátku až do konce, od koněspřežky až po super-vlaky. Skvěle si počtou mladí čtenáři, ale přes rameno jim budou nahlížet i jejich rodiče, prarodiče a všichni ti, komu učarovala...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(11x)

Vaše hodnocení
Hezká čtivá knížka s hodně obrázky. Nenáročný, lehce pochopitelný text. Ideální první knížka o vlacích pro děti. Doporučuji
Knížku dostala naše malá milovnice vláčků k 6. narozeninám a nemůže si jí vynachválit. Krásné fotografie a srozumitelný text i pro menší čtenáře.
Rozhodně jeden z nejhezčích dárků pro mého vnuka od Ježíška! Každý večer si z ní kousek čteme a prohlížíme si společně obrázky vláčků.
Úžasná knížka! Pro milovníky vlaků nejhezčí dárek nejen pod stromeček. :)
Knížka má nejen skvělý obsah, ale dokonce je i nádherně provedena. Krásně ukazuje vývoj české železnice od jejího úplného začátku až do dnešní doby. Nejvíce mě zaujala část, kde jsou u jednotlivých fotek vlaků uvedeny jejich přezdívky.
Dětem se kniha moc líbila, doslova šílely. Publikace obsahovala mnoho nádherných obrázků, které se dětem velice líbily. Díky knize jsme získali mnoho tipů na výlety a přistihla jsem i tatínka, který si knihu po večerech prohlíží.
Kniha dětem hezky ukazuje pomocí ilustrací železniční síť po České Republice. Také je zde dobře a srozumitelně znázorněn postupný vývoj lokomotiv a vlaků. Kniha může být zajímavá i pro dospělé.
Krásná knížka plná obrázků určená hlavně dětem. Text je srozumitelný a dobře uspořádaný. Myslím, že knížka je zajímavá nejen pro děti, ale i pro mnoho dospělých.
Je to knížka pro děti, ale i přes to se mi líbila. Vřele doporučuji i dospělým :-)
Kniha je zajimává, obsahuje obrázky s lokomotivami a jejich popis, mapu České Republiky s tratěmi a velkými nádražími, bohužel mapa má chyby ( například 2x Frýdek-Místek, 2x Rýmařov, stanice Pražmo a Fryčovice nemají nádraží ) i přesto ji doporučuji.
Zobrazit další (7)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Dvě století na české železnici
Autor:
kol.
Nakladatel:
ACRI
EAN:
9788088414001
ISBN:
978-80-88414-00-1
Doporučená prodejní cena:
330 Kč
Popis:
1× kniha, vázaná, 176 stran, česky
Rozměry:
21,5 × 31 cm
Rok vydání:
2021 (3. vydání)