Bestseller Novinka Ke stažení

Nevyšlapanou cestou

Nakladatel: Argo 2022
Ihned
278 Kč

Anotace

Kniha uznávaného amerického psychoterapeuta, ve které se autor zabývá novou psychologií lásky, tradičních hodnot a duchovního růstu.

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(4x)

Vaše hodnocení
Všem doporučuji, zejména adeptům na role rodičů. Skvělá "příručka" k porozumění toho, co má v lidské životě skutečnou cenu.
Tuto knížku by měl číst každý, kdo se zajímá o psychologii, o mezilidské vztahy. Já jsem jí byla nadšená a dělal si výpisky.
Vyjímečná kniha,již od samotného úvodu působí na čtenáře laskavé a chápající srdce autora. Titul jsem přečetla ' jedním dechem '. Zapůsobil na mne silným dojmem. Budu se k němu vracet.
Ještě ji nemám sice dočtenou, ale je to geniálně napsané objevování téměř zapomenutých pravd, moc doporučuji.
Kniha ve které autor rozebírá základní problematiku života z pohledu psychoterapeuta. Vlastní myšlenky, názory, postřehy jsou doplněny reálnými příběhy jeho pacientů a jejich terapie. Kniha je napsána bez prázdných omáček kolem pro vyplnění prázdného místa, což způsobuje, že se čtenář nenudí a pořád musí přemýšlet nad textem. Po dlouhé době kniha,...
Více
Tuhle knížku mi doporučila známá už před více jak deseti lety.Přečetl jsem ji tenkrát s chutí, opravdu mne oslovila svou jednoduchou genialitou. Kdybych ji někde neztratil a řídil se radami autora, byl bych na tom dneska líp...
napsaná velmi čtivým způsobem. A velmi přínosná pro každého, kdo si ji přečte a jejími radami se řídí. Mohu jenom doporučit.
Ještě je i závěrečné pokračování ' Nevyšlapaná cesta nekončí'. Doporučuji, také výborná.
Zajímavá kniha...četl jsem i další díla autora...Ale tahle a Dále nevyšlapanou cestou byly nejpoutavější a hodně jsem toho zjistil a naucil se z nich.

Skutecne dobra kniha o tom, jak se lze postavit k zivotu. Vrele doporucuji alespon k nakouknuti.

doporučuji tuto knihu všem, kteří se hlásí na FHS do Prahy do Jinonic. I z jiného důvodu by měla mít tato kniha čestné místo v knihovně přemýšlivých lidí. Je čtivě napsaná a odpovídá na četné postpubertální otázky.
Zobrazit další (8)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Nevyšlapanou cestou
Autor:
Peck, M. Scott
Nakladatel:
Argo
EAN:
Originál:
The Road Less Travelled
Překlad:
Jařab, Jan
Popis:
Elektronická kniha, 304 stran, bez zabezpečení DRM, 2,9 MB ePUB ePUB, 6,3 MB Mobi Mobi, 1,2 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2022