Spojení, které otvírá oči - Jaroslav Dušek a Čtyři dohody

/ Tomáš Weiss

Před Vánocemi konečně vyšlo DVD s divadelním představením Čtyři dohody, inspirovaným stejnojmennou knihou Miguela Ruize. Snad jen Kmeny 0 byly tak rychle vyprodané jako toto DVD. Poslechněte si z představení audio-ukázku.

Kniha nebo její načtení na CD je jedna věc. Ale představení na DVD vykouzlilo něco, co se občas stane - zcela konkrétními a jasnými příklady z našich životů nám Dušek vzkazuje: váš život může být jiný, lepší a svobodnější. V Duškově pojetí pochopí čtyři dohody Toltéků skutečně každý, i ten, kdo by nikdy takovou knihu do ruky nevzal. To je cenné a skutečně šamanské! Vlastně taky nádherně podvratné - zkuste se stát svobodnějšími a vychovat svobodnější děti! K tomu vám Dušek pomáhej!

Další články

Rádio Kosmas

Audio Cizinec Alberta Camuse - ukázka

Slavný román o tísni lidské existence napsal nositel Nobelovy ceny Albert Camus, který se narodil před sto lety. Čte Jiří Dědeček.
 | Tomáš Weiss
Rádio Kosmas

Probuzený Hitler audio

Ta kniha je trochu na ostří. Je dost dobrých důvodů nechat Adolfa spát. Ale německý autor Vermes ho ve své knize Už je tady zase přece jen budí. Český překlad knihy má teď už i audio-podobu.