Obálka titulu Otrok

Otrok

Sylva Lauerová

Popis: 1× kniha, vázaná, 14 × 21 cm, česky - více

Běžná cena: 259 Kč
U nás ušetříte: 26 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 233 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 212 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zde zjistíte dostupnost na prodejnách
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):


Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Otrok je šokující román, ve kterém autorka zcela otevřeně a bez zábran popisuje detaily intimních scén striktně definovaného sadomasochistického vztahu a poukazuje na vnitřní touhu násilně ovládat na straně jedné a touhu být ovládán na straně druhé. Nutí čtenáře překročit onu pomyslnou hranu dnes stále ještě tabuizovaného tématu. ...Vlastně jej nenutí vůbec – dynamika příběhu, přicházející ve vlnách, přirozeně vtahuje čtenáře do děje. Prakticky on sám se, paradoxně, ocitá v jakémsi zvláštním vztahu dominance a submisivity ke knize samotné. Fascinován a překvapen svou vlastní zvědavostí začíná přehodnocovat své počáteční sympatie a antipatie a dochází tak k nečekaným závěrům nejen o hlavních postavách, ale i o sobě samém. „Otrok“ je kniha, u které budete nuceni odložit všechny své předsudky. Ale před tím, než vyřknete svůj ortel, že autorka zašla příliš daleko, kniha sama vás naprosto přirozeně postaví před podobnou otázku: Jak daleko jste ochotni zajít vy?

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Otrok

  • Nakladatel: van Aspen, s.r.o.
  • ISBN: 978-80-254-5275-2, EAN: 9788090493315
  • Popis: 1× kniha, vázaná, 14 × 21 cm, česky
  • Rozměry: 14 × 21 cm
  • Rok vydání: 2009 (2. vydání)

Recenze

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

Naprostý brak

Hervara, 12.7.2015

(Toto je kvalitní recenze)
Jak po lingvistické, tak po obsahové stránce. Pokud se budeme držet toho, že se nejedná o popis Ds vztahu, ale frustrované ženy, která si chce něco "dokázat", tak pak se to dá do jisté míry pochopit. Ale stejně jsem si nedokázala zbavit dojmu, že autorka vědomě dělá z jinak orientovaných lidí "magory" a tento pohled se vleče celým "šokujícím románem". Hlavní hrdinka není domina, nejedná se ani o popis BDSM orientovaných lidí. Spíš je to nepovedený obraz toho, kdy se někdo rozhodne si na BDSM hrát bez sebemenší snahy si něco najít. Snad každý dokáže si dohledat na wikipedii hodnotnější informace a nezabere mu to ani pět minut. Víc asi nemá smysl se k tomuto braku vyjadřovat. Tak hroznou knížku jsem dlouho nečetla a snad ani číst nebudu.

Drsná, ale dobrá.

, 8.2.2010

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
Povedený román. Myslím, že právě v téhle knížce Lauerová dokázala, že má na víc než na sice čtivý, ale 'obyčejný' erotický román. Nepostrádá napětí, dynamiku, prvky erotiky, prvky humoru, nadsázku i zcela vážné pasáže o tom, co to s vámi udělá, když nezvládnete svoje ego a ujíždíte si na něčem, co je vám do určité chvíle vlastně cizí. Touha po moci dokáže s člověkem udělat neskutečné věci.... tak tady to máte černé na bílém. Občas je to čtení, které je těžké zkousnout, ale mě kniha rozhodně nadchla!

Zklamání

Petr, Praha, 11.1.2010

(Toto je kvalitní recenze)
Četl jsem Hračku, ta se mi moc líbila. Z Otroka jsem spíše zklamán. Psychologie postav je slabá, osobně jim jejich role 'nevěřím'. Jako když se díváte na film se špatnými herci. Konec knihy jsem tušil již od poloviny - žádne překvapení. Literárně mi to často připomínalo spíše reportáž nějakého novináře pro internetový magazín. Přesto držím autorce palce, má na víc, což ukázala v předchozím díle.

Zhluboka dýchat, ale nadšeně!

Tereza B., Praha, 8.12.2009

(Toto je kvalitní recenze)
Je to neuvěřitelně čtivé. Vcuclo mě to, přežvýkalo a vyplivlo, úplně vysílenou, ale nadšenou. To má takovou šťávu:)

Je to něco trochu jiného než

Člověk šťastný, že má svou dobrou paní... :-), Západ Čech, 1.12.2009

(Toto je kvalitní recenze - 1 hlas)
V knize je trochu řekněme 'literární nadsázka'. Jinak, je vidět, že toto prostředí není autorce zřejmě zcela cizí... :-) Je to skvěle napsané, děkuji za tu knihu. Přečetl jsem 'jedním dechem', Když nejste 'úzkoprsí' či 'šosáčtí', nebo 'prudérní' oprostíte se od zaběhnutých stereotypů... Je to dost zajímavé čtení. Jestli jste 'falešní moralisté' budete zřejmě 'rozhořčeni'. Chvilkama trochu drsné... Zvláštní jsou zákoutí lidské duše....

Sylva Lauerová

 
zavřít