Viktor a záhadná teta Bobina
Horší už to být nemůže! Přesně tak se cítí devítiletý Viktor. Strhující příběh plný laskavého humoru dojme i pobaví jak malé, tak velké čtenáře.
Knížku jsme četli celá rodina v autě na cestě do Dánska a nadchla jak děti, tak nás dospěláky. Je vtipná, svižná, téma neotřelé. Doporučuji všem