Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - osobnosti a osudy

Mých tisíc životů -20%
(2x)
Víc než jen autobiografie. V této osobité vzpomínkové knize Belmondo vypráví o výjimečném a šťastném životě, o úporném boji, který vedl za svůj sen stát se hercem.
osobnosti a osudy

Mých tisíc životů

330 Kč
264 Kč
Belmondo o Belmondovi -20%
(2x)
Zcela výjimečná fotografická publikace. Belmondo, vedle autobiografického vyprávění uspořádal velkolepý fotografický průřez svým životem. Unikátní fotografie jak z jeho osobního archivu, tak z mnoha desítek světových agentur.
osobnosti a osudy

Belmondo o Belmondovi

790 Kč
632 Kč
Šumava - Mezi dvěma národy -20%
Strhující životní příběh polesného ze Zlaté studny Máte před sebou knihu vzpomínek Roberta Steuna, který se narodil na začátku minulého století.
osobnosti a osudy

Šumava - Mezi dvěma národy

369 Kč
295 Kč
Máme na vybranou -20%
(2x)
Ve své knize, která je víc než jen memoárovou literaturou, nám Edith Egerová předkládá nejen napínavý a působivý příběh vlastního života, ale také inspirativní příběhy svých pacientů.
osobnosti a osudy

Máme na vybranou

399 Kč
319 Kč
Co dělá tenhle knoflík? -20%
(3x)
Víte, že Bruce Dickinson je nejen frontmanem skupiny Iron Maiden, ale také záložním pilotem British Airways a šermířem?
osobnosti a osudy

Co dělá tenhle knoflík?

399 Kč
319 Kč
Andělin popel -25%
„Když se ohlédnu za svým dětstvím, divím se, jak se mi vůbec podařilo přežít. Bylo to samozřejmě mizerné dětství: šťastné dětství vám za to skoro nestojí.
osobnosti a osudy

Andělin popel

397 Kč
298 Kč
Boss Babiš -20%
(8x)
Boss Babiš je reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše. Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají.
osobnosti a osudy

Boss Babiš

299 Kč
239 Kč
Půlstoletí s Cimrmanem -20%
(7x)
Unikátní knížka, která vychází při příležitosti padesáti let Divadla Járy Cimrmana, přibližuje obrazem i textem neznámou tvář nejslavnějšího českého divadelního souboru.
osobnosti a osudy

Půlstoletí s Cimrmanem

329 Kč
263 Kč
Rozum proti populismu -20%
Ať už si o Petru Fialovi myslíte cokoliv, těžko mu můžete vyčíst, že je nečitelný. Tato publikace umožní čtenáři ještě lépe proniknout do jeho myšlení i soukromého života, a dokreslí jeho osobnost.
osobnosti a osudy

Rozum proti populismu

165 Kč
132 Kč
Zátopek -20%
(10x)
Největší úspěchy Emila Zátopka i jeho seznámení s celoživotní láskou Danou můžeme znovu prožít díky libretu Jana Nováka a vizuálně opojnému provedení Jaromíra 99.
osobnosti a osudy

Zátopek

398 Kč
318 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 296 položek
1 2 3 .. 30 > >>