Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - příběhy ze života

Jet -20%
(3x)
Románový příběh o dnešních mladých Američanech.
příběhy ze života

Jet

189 Kč
151 Kč
Doktor Proktor a prdicí prášek -20%
(1x)
Báječné příhody doktora Proktora pobaví celou rodinu.
příběhy ze života

Doktor Proktor a prdicí prášek

169 Kč
135 Kč
Doktor Proktor a velká loupež zlata -20%

Další neuvěřitelná a ještě bláznivější dobrodružství Bulíka, Lízy a jejich kumpána doktora Proktora Na neohrožený trojlístek se tentokrát obrátí s prosbou o pomoc samotný norský král. Jako praví vlastenci se bez váhání vydávají inkognito do Británie, aby zachránili Norsko před mezinárodní ostudou a hospodářskou krizí.

příběhy ze života

Doktor Proktor a velká loupež zlata

194 Kč
155 Kč
York: Mechanický duch -20%
Je to jen pár týdnů, co se dvojčata Tess a Theo spolu se svým přítelem Jaimem dostala v honbě za tajemstvím šifry Morningstarrových dál než kdokoli v historii – a zničili přitom svůj milovaný domov. Šifra však stále není vyřešena.
příběhy ze života

York: Mechanický duch

209 Kč
167 Kč
Navždy s láskou Lara Jean -20%
(1x)
Lara Jean zažívá ten nejlepší maturitní ročník, který si dívka může přát. Je bláznivě zamilovaná do svého přítele Petera, její táta se znovu žení a sestra Margot je na léto doma. Zatímco připravuje svatbu, nemůže již dál přehlížet velké rozhodnutí, které před ní stojí.
příběhy ze života

Navždy s láskou Lara Jean

179 Kč
143 Kč
Babička drsňačka -20%
(5x)
V humorné knížce pro děti se vypráví příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži.
příběhy ze života

Babička drsňačka

148 Kč
118 Kč
Doktor Proktor a konec světa. Možná -20%

Svět se řítí do záhuby, ale doktor Proktor se svými kamarády a vynálezy si ví vždycky rady! Dvojice kamarádů, zrzatý kluk Bulík a dobrosrdečná Líza, se se svým kumpánem, podivínským vynálezcem doktorem Proktorem opět pouštějí do nových dobrodružství. Tentokrát nejde o nic menšího než o konec světa.

příběhy ze života

Doktor Proktor a konec světa. Možná

199 Kč
159 Kč
Korea -20%
Co všechno se musí stát, aby se naplnila před dávnými věky vyřčená věštba? A má člověk vůbec možnost ji ovlivnit? Zejména když ví, že na jejím splnění závisí něčí život, ale tím, že o ní promluví, riskuje ten svůj?
příběhy ze života

Korea

169 Kč
135 Kč
Láska & gelato -20%
Lina tráví prázdniny v Toskánsku, ale rozhodně nemá náladu na pláže nebo slavné památky. Je v Itálii jenom proto, že si máma před smrtí přála, aby poznala svého otce.
příběhy ze života

Láska & gelato

169 Kč
135 Kč
Víš, že jsem hrozná -20%

Překročí zlobivá holka Mia svůj stín?  O Mie všichni říkají, že je problémová teenagerka - kašle na školu, přehání to s večírky a s kluky zachází až příliš daleko. Nakonec nad ní její rodiče zlomí hůl a odešlou ji do internátní školy pro problematické dívky kdesi uprostřed lesů.

příběhy ze života

Víš, že jsem hrozná

184 Kč
147 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 23 položek
1 2 3 > >>