Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - poezie pro děti

Kotrmelce u krmelce -10%
Datel chce být spisovatel, hroch si hraje na divoké prase a bratři kapři závodí v plavání, zatímco chudák křeček musí přečkat bouřku a klukům vlkům moknou uši. A proč vlastně dělá jelen u krmelce kotrmelce?
poezie pro děti

Kotrmelce u krmelce

249 Kč
224 Kč
Rukulíbám -10%

Básničky Michala Šandy nejmenší čtenáře hravou formou seznamují se základními pojmy etikety. V dnešní době přestává být pozdrav i poděkování samozřejmostí – básničky Michala Šandy nejmenší čtenáře hravou formou seznamují se základními pojmy etikety.

poezie pro děti

Rukulíbám

198 Kč
178 Kč
Surikaty na poušti -10%
(1x)
Veselé leporelo o šelmičkách surikatách.
poezie pro děti

Surikaty na poušti

149 Kč
134 Kč
Česká říkadla -10%
Kniha je výběrem klasických říkadel, které se tradují z generace na generaci, i říkadel z doby spíše současné. S oblibou se do ní s vaším dítětem začte babička či dědeček, stejně jako třeba starší sourozenec.
poezie pro děti

Česká říkadla

189 Kč
170 Kč
Kosáku, co to máš v zobáku? -10%
Kdyby nebohá žížala tušila, kam se vydává, zůstala by raději skrytá v zemi, mezi kořínky petrklíčů a mějemi. Datel si udiveně ťuká na čelo: Tuk! Ťuk! Ťuk! Mezi ptáky se jí zachtělo? Orlí let. Ostříží zrak. Dravčí spár.
poezie pro děti

Kosáku, co to máš v zobáku?

198 Kč
178 Kč
Tři naháči na tryskáči -10%
Hodně štěstí, málo pláče a do roka kudrnáče! To se přeje nevěstě a ženichovi na svatbě. Když se pak narodí kudrnáči hned tři, je to trojnásobná legrace. Když se pak narodí kudrnáči hned tři, je to trojnásobná legrace.
poezie pro děti

Tři naháči na tryskáči

198 Kč
178 Kč
Můj medvěd Flóra -10%
(1x)
Dnes již legendární autorská dětská kniha, jeden z první českých "bilderbuchů" pro začínající čtenáře. Příběh nalezeného opuštěného plyšového medvěda.
poezie pro děti

Můj medvěd Flóra

199 Kč
179 Kč
Kapesní zvěřinec -10%

Dobrá zpráva: ve vesmíru nejsme sami, jsou tu s námi zvířata. Pes, který spí v křesle u televize - to už je vlastně poloviční člověk. Kapesní zvěřinec je dobré mít stále při sobě. Je to knížečka poslední záchrany, když je ti smutno nebo když chceš

poezie pro děti

Kapesní zvěřinec

99 Kč
89 Kč
Hlemýžď Čilišnek -10%
(1x)
Básničky autora slavných Lichožroutů si díky vtipu, hravosti a humoru oblíbí zejména děti mladšího školního věku, jimž především je knížka určena.
poezie pro děti

Hlemýžď Čilišnek

249 Kč
224 Kč
Kouká roura na kocoura -10%
Veselé a hravé verše oblíbeného autora.
poezie pro děti

Kouká roura na kocoura

279 Kč
251 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 14 položek
1 2 > >>