Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - poezie pro děti

Modrá agáve -20%
Nejsou ani tady, ani tam. Mnoho (často) spí nebo chodí domů po půlnoci. Jsou tiché, z jejich pokoje se klíčovou dírkou line proužek mihotavého světla.
poezie pro děti

Modrá agáve

249 Kč
199 Kč
Pilníček pro tvůj jazýček -20%
Kdo si ještě netyká se sykavkami a jinými potvůrkami, pro toho je Pilníček jako stvořený. Jazýček tu pilně piluje hlásky C, Č, S, Š, Z, Ž, R, Ř a L. Kdo už je dávno zvládá, ten si s knížkou užije spoustu legrace.
poezie pro děti

Pilníček pro tvůj jazýček

329 Kč
263 Kč
Pohlednice z nespatřených měst -20%
Čtvrtý svazek edice Poežie, která se na českém trhu jako jediná soustavně věnuje původní poezii pro děti, uvádí verše jednoho z našich nejoblíbenějších současných básníků Radka Malého.
poezie pro děti

Pohlednice z nespatřených měst

299 Kč
239 Kč
Doma -20%
Dobrodružství! Při tom slovu se nám vybaví daleké cesty do cizokrajných končin, Afrika, šelmy. Naopak kdo sedí doma, je pro nás pecivál. Nenechme se ovšem mýlit, i doma lze zažít neskutečná dobrodružství – jenom je třeba umět se dívat.
poezie pro děti

Doma

198 Kč
158 Kč
Kotrmelce u krmelce -20%
Datel chce být spisovatel, hroch si hraje na divoké prase a bratři kapři závodí v plavání, zatímco chudák křeček musí přečkat bouřku a klukům vlkům moknou uši. A proč vlastně dělá jelen u krmelce kotrmelce?
poezie pro děti

Kotrmelce u krmelce

249 Kč
199 Kč
Ku-ku! Jen po mně vztáhněte ruku! -20%
Veselé leporelo Josefa Lady s lidovými říkadly o koťatech, zajíčkovi, vodníkovi, zimě nebo o houbách je dnes českou klasikou i nakladatelským evergreenem.
poezie pro děti

Ku-ku! Jen po mně vztáhněte ruku!

149 Kč
119 Kč
Pes Moko a jeho oko -20%
(1x)
Psík Moko má jen jedno oko. Protože se mu všichni smějí, žije daleko od lidí a zvířat.
poezie pro děti

Pes Moko a jeho oko

399 Kč
319 Kč
Rýmovačky opičí -20%
Rýmovačky opičí, drobná sbírka prozaičky, básnířky a hudebnice Marky Míkové. V šestnácti básních vypráví krátký příběh o svém životě s opicí, kterou získala poetickou náhodou...
poezie pro děti

Rýmovačky opičí

249 Kč
199 Kč
Venku -20%
Za dveřmi našich domovů číhá spousta nebezpečí, a proto je třeba být obezřetný a dobře se rozhlížet, svítí-li na semaforu zelená, nebo jestli se ulicí neřítí splašená tramvaj.
poezie pro děti

Venku

198 Kč
158 Kč
Hrajeme si u maminky + CD -20%
Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel vychází z dlouholetých zkušeností autorky, které získala jako matka, babička a především jako pedagog. Toto druhé vydání je doplněno CD - zhudebnil J. Pavlica, nahrál Hradišťan.
poezie pro děti

Hrajeme si u maminky + CD

399 Kč
319 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 17 položek
1 2 > >>