Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - partnerství

Temné matky a jejich dcery -10%
(1x)
Dva roky autorky sbíraly příběhy žen, které mají napjatý vztah s mámou. Takových žen je mnoho. V dětství toužily po lásce, pochopení, něze. Marně. Se svým zraněním bojují celý život a stydí se o něm mluvit.
partnerství

Temné matky a jejich dcery

349 Kč
314 Kč
Pět jazyků lásky -10%
Práce Gary Chapmana je určena těm, kdo chtějí ve svém manželství prožít skutečné naplnění a hluboké porozumění. G, Chapman provází čtenáře pěti základními jazyky lásky, které jsou klíčové.
partnerství

Pět jazyků lásky

210 Kč
189 Kč
Vědomé milování -15%
Kniha Pomalý sex představuje první knihu Diany Richardson, která se dostává do rukou českému čtenáři, o zcela novém pohledu na sexualitu, totiž knihu o vědomém milování.
partnerství

Vědomé milování

299 Kč
254 Kč
Astrologie vztahů -10%
Všimli jste si, že váš kolega ve znamení Střelce má pro ostatní vždy vlídné slovo a úsměv na tváři?
partnerství

Astrologie vztahů

499 Kč
449 Kč
Etická coura -15%
(1x)
Knihu pro ty, které láká překročení konvenční monogamie, a pro každého, kdo má zájem naučit se více o lásce, sexu a intimitě.
partnerství

Etická coura

389 Kč
331 Kč
Žena a Muž -10%
"Ruský psycholog a filozof rozvíjí zajímavé úvahy o ženách a mužích, o manželství, rodičovství, sexualitě a vůbec všech možných formách těchto vztahů.
partnerství

Žena a Muž

298 Kč
268 Kč
V poutech rozkoše -15%
(1x)
Tato kniha vám poskytne návod na vzrušující a hravé praktiky, s jejichž pomocí do svého ložnicového repertoáru začleníte prvky hry na nadvládu, poutání a intenzivní prožitek.
partnerství

V poutech rozkoše

349 Kč
297 Kč
Opravdové štěstí
Optimisté žijí déle. Štěstí, optimismus, kladný přístup k životu - to vše jsou pojmy, s nimiž se pojí zcela nové psychologické hnutí, které navazuje na nejlepší tradice vědeckého poznání. Objevilo se až na sklonku 20. století a naši čtenáři mají možnost se s ním seznámit vůbec poprvé.
partnerství

Opravdové štěstí

170 Kč
Vědomá prostitutka -15%
(1x)
Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb.
partnerství

Vědomá prostitutka

329 Kč
280 Kč
Návod na přežití pro ženu -10%
(1x)

Dr. Igor Bukovský napsal a vydává v češtině očekávaný titul „ Návod na přežití pro ženu“. I v této knize, která má multimediální charakter, jde hlavně o zdraví, protože s ním jsou všechny krásné maličkosti světa ještě hezčí a vzácnější.

partnerství

Návod na přežití pro ženu

599 Kč
539 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 53 položek
1 2 3 .. 6 > >>