Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - partnerství

12 pravidel pro život -10%
(4x)
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.
partnerství

12 pravidel pro život

398 Kč
358 Kč
Soulsex -15%
Stále více manželským postelím vládne bezvětří. Zatímco ženy v dlouhodobých vztazích postupně ztrácejí na milování chuť, mužům ničí duši a potenci stres. Ať už se svým partnerem roky nespíte, nebo jen zřídka, nebo máte po krk sexu, ...
partnerství

Soulsex

329 Kč
280 Kč
Vědomé milování -15%
Kniha Pomalý sex představuje první knihu Diany Richardson, která se dostává do rukou českému čtenáři, o zcela novém pohledu na sexualitu, totiž knihu o vědomém milování.
partnerství

Vědomé milování

299 Kč
254 Kč
Tantra: kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex -10%
Tantrismus zdůrazňuje, že v absolutně nerozlišeném bytí se nejdříve probouzí vědomá energie, která je také Matkou světa. Základem tantrického způsobu života je především harmonie a pozitivní přístup k životu.
partnerství

Tantra: kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex

378 Kč
340 Kč
Respekt -10%
(1x)

Kluci o sobě často pochybují – o svém těle i o tom, jestli obstojí, když dojde na vztahy a intimitu. Často přitom tyto pochyby schovávají pod masku tvrďáka. Respekt je ojedinělá příručka o sexu, která se čtenářem mluví naprosto otevřeně.

partnerství

Respekt

249 Kč
224 Kč
Sedm principů spokojeného manželství -10%
(1x)
Sedm principů spokojeného manželství je vyvrcholením celoživotního díla významného amerického psychologa Johna Gottmana. Výzkum se opírá o jeho terapeutickou praxi a desítky let probíhající pozorování stovek párů.
partnerství

Sedm principů spokojeného manželství

319 Kč
287 Kč
Vědomá prostitutka -15%
(1x)
Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb.
partnerství

Vědomá prostitutka

329 Kč
280 Kč
Muži jsou z Marsu Ženy z Venuše a děti jsou z nebe -10%
(1x)
S radostí, láskou a porozuměním vychovejte sebevědomé, vstřícné a citlivé děti.
partnerství

Muži jsou z Marsu Ženy z Venuše a děti jsou z nebe

299 Kč
269 Kč
Posedlost láskou -10%
Víte, co je to Capgrasův blud či de Clérambaultův syndrom? Trápí někoho ve vašem okolí porucha s bludy žárliveckého typu? Či pouhý perfekcionismus?
partnerství

Posedlost láskou

349 Kč
314 Kč
Číše a meč, agrese a láska -10%
Riane Eislerová vypráví příběh začínající tisíce let předtím, než kam sahá nám známá historie. Příběh o tom, jak původně partnerské směřování západní civilizace odbočilo na násilnou cestu nadvlády a dominance, která trvala pět tisíc let.
partnerství

Číše a meč, agrese a láska

398 Kč
358 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 54 položek
1 2 3 .. 6 > >>