Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - partnerství

Tantra: kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex Doprava
zdarma
-10%
Tantrismus zdůrazňuje, že v absolutně nerozlišeném bytí se nejdříve probouzí vědomá energie, která je také Matkou světa. Základem tantrického způsobu života je především harmonie a pozitivní přístup k životu.
partnerství

Tantra: kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex

378 Kč
340 Kč
Vědomé milování -15%
Kniha Pomalý sex představuje první knihu Diany Richardson, která se dostává do rukou českému čtenáři, o zcela novém pohledu na sexualitu, totiž knihu o vědomém milování.
partnerství

Vědomé milování

299 Kč
254 Kč
Cesta nespoutané ženy -15%
(3x)
Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy.
partnerství

Cesta nespoutané ženy

299 Kč
254 Kč
Orgasmická meditace -15%
(1x)
Tato kniha je o sexu, jistě. Ale zároveň je to i kniha o vašem životě, o tom, jak se naučit ve světě nově fungovat. Nabízí novy´ způsob navazování vztahů s lidmi a s životem jako takovy´m. Je o tom, jak zapustit kořeny. Naučit se cítit vlastní tělo.
partnerství

Orgasmická meditace

259 Kč
220 Kč
Klíč k výběru partnera pro manželství
Člověk je uzpůsoben, aby žil v páru. Když je zamilovaný, pohlíží na svého drahého růžovými brýlemi. Někdy však odezní se svatebními zvony i romantická láska a manželé zjistí, že všechno je docela jinak, než si představovali.
partnerství

Klíč k výběru partnera pro manželství

126 Kč
Základy mužského šovinismu -10%
(7x)
Kniha je úsměvnou reakcí na feministické hnutí a vymezuje základní pravidla mužského šovinismu.
partnerství

Základy mužského šovinismu

139 Kč
125 Kč
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách -10%
Muži a ženy jsou odlišné bytosti. Že je to v dnešní době odvážné tvrzení? Ti, kteří se vzpírají myšlence, že biologické danosti ovlivňují naše chování, tak často činí s nejlepšími úmysly, neboť chtějí oponovat sexistickým názorům.
partnerství

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

259 Kč
233 Kč
Sedm principů spokojeného manželství -10%
Sedm principů spokojeného manželství je vyvrcholením celoživotního díla významného amerického psychologa Johna Gottmana. Výzkum se opírá o jeho terapeutickou praxi a desítky let probíhající pozorování stovek párů.
partnerství

Sedm principů spokojeného manželství

319 Kč
287 Kč
Vědomá prostitutka -15%
(1x)
Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb.
partnerství

Vědomá prostitutka

329 Kč
280 Kč
Terapie sdílením -10%
Za projektem Terapie sdílením, aktuální internetovou senzací, stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefina Bakošová.
partnerství

Terapie sdílením

349 Kč
314 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 50 položek
1 2 3 .. 5 > >>