Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - zdraví a výchova dětí

Jsi tam, brácho? -20%
(1x)
Knížka je sympatickou pozvánkou do světa Marka Hermana a Jiřího Haldy. Tihle dva chlapíci jezdí neúnavně po celé republice a přednášejí o výchově dětí a hledání sama sebe. Středobodem jejich světa je rodina a malé děti do šesti let.
zdraví a výchova dětí

Jsi tam, brácho?

249 Kč
199 Kč
Najděte si svého marťana -10%
(14x)
V knize Marka Hermana objevíte svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Zaujme vás zejména to, s jakým citem autor popisuje svět malých dětí - jeho pojetí je sympatickou pozvánkou do světa dětské psychiky.
zdraví a výchova dětí

Najděte si svého marťana

199 Kč
179 Kč
Co to tam mám? - moje malá proč -10%
Od určitého věku si děti začínají všímat rozdílů mezi pohlavími a toho, že samy mají buď pindíka, nebo pipinku. Tato kniha pomáhá rodičům se tom s dětmi bavit.
zdraví a výchova dětí

Co to tam mám? - moje malá proč

159 Kč
143 Kč
Nauč se kreslit 2 -80%
Nauč se kreslit džungli navazuje na úspěšnou knihu od stejné autorky Nauč se kreslit.Opět se zde děti učí kreslit pomocí jednoduchých tvarů, tentokrát především zvířata, o kterých se zároveň dozvídají různé zajímavosti.
zdraví a výchova dětí

Nauč se kreslit 2

129 Kč
26 Kč
Malování jako hra a přirozená stopa -10%
Chuť malovat je vlastní každému člověku. Tradiční výchova, především ve škole, se snaží směřovat tuto přirozenou potřebu k umění. Zamezí-li se tomu, může se vyvinout zcela jiný projev, který Arno Stern nazývá stopou.
zdraví a výchova dětí

Malování jako hra a přirozená stopa

258 Kč
232 Kč
Dítě v síti -10%
(1x)
Kniha Dítě v síti je přehledný a praktický návod, jak přistupovat k výchově a vzdělávání dětí během současné expanze informačních technologií.
zdraví a výchova dětí

Dítě v síti

299 Kč
269 Kč
Výchova bez poražených -15%
(2x)
Kniha amerického psychologa Thomase Gordona, nominovaného na Nobelovu cenu za mír, srozumitelně a názorně popisuje postupy, jak komunikovat s dětmi, jak posílit spolupráci v rodině a jak efektivně řešit problémy.
zdraví a výchova dětí

Výchova bez poražených

297 Kč
252 Kč
Vychováváme děti a rosteme s nimi -15%
(24x)
Kniha respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem.
zdraví a výchova dětí

Vychováváme děti a rosteme s nimi

269 Kč
229 Kč
Děti a problémy v chování -10%
V publikaci se prolínají pohledy odborníků různých profesí (od etopedů, psychologů, sociálních pracovníků až po psychiatry a právníky) na problematiku rozličných příčin...
zdraví a výchova dětí

Děti a problémy v chování

319 Kč
287 Kč
Jak mluvit, aby nás teenageři poslouchali -10%
Světový bestseller. Názorný, srozumitelný a velmi čtivý návod jak vycházet s teenagery. Název přesně vystihuje obsah knihy.
zdraví a výchova dětí

Jak mluvit, aby nás teenageři poslouchali

249 Kč
224 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 289 položek
1 2 3 .. 29 > >>