Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - inteligence, trénink mozku

Pohádka o ztracené krajině -10%
Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné.
inteligence, trénink mozku

Pohádka o ztracené krajině

238 Kč
214 Kč
Supermozek -10%

Revoluční kniha nabízí zcela nový pohled na lidský mozek a ukazuje, jak ho využívat jako bránu ke zdraví, štěstí a duchovnímu růstu.

inteligence, trénink mozku

Supermozek

299 Kč
269 Kč
Kódování paměti -10%
(1x)
Tato kniha poprvé odhaluje tajemství některých světoznámých historických památek a jejich roli coby paláců paměti. Kodex paměti navíc vysvětluje, jak můžeme tuto prastarou mnemotechnickou techniku našich předků využít k trénování své mysli.
inteligence, trénink mozku

Kódování paměti

369 Kč
332 Kč
Kreativní zápisník -10%
(9x)
Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady.
inteligence, trénink mozku

Kreativní zápisník

199 Kč
179 Kč
Praktický výcvik myšlení -10%
Mnozí lidé si dnes stěžují na zapomnětlivost, nenápaditost či různé projevy nervozity. Kniha obsahuje 6 + 7 cvičení k prevenci těchto jevů, zlepšení paměti, zbystření pozorovací schopnosti, rozvoji pružného myšlení a posílení vůle.
inteligence, trénink mozku

Praktický výcvik myšlení

109 Kč
98 Kč
Mistrovská paměť -10%
(1x)
Zdokonalte svou paměť s mistrem světa v paměťovém sportu! Objevte tajemství fungování paměti a využijte naplno skryté možnosti mozku!
inteligence, trénink mozku

Mistrovská paměť

249 Kč
224 Kč
Učení a paměť pravou hemisférou -10%
Autor vystudoval pedagogickou fakultu UK a v současnosti pracuje jako specializovaný lektor na využití potenciálu mozku. Pořádá vysokoškolské semináře s celostátní akreditací, v nichž se soustředí především na téma komunikace a zážitkové alternativní metody ve vyučování.
inteligence, trénink mozku

Učení a paměť pravou hemisférou

249 Kč
224 Kč
Jakou barvu má medvěd? -10%
Kniha obsahuje výběr 65 nejlepších matematických hádanek a logických úkolů, které potrápí mozkové závity, rozšíří možnosti uvažování a poučí o matematických a logických postupech. Součástí knihy jsou komentovaná řešení.
inteligence, trénink mozku

Jakou barvu má medvěd?

215 Kč
194 Kč
Trénink mentální kondice -10%
(1x)
Kniha nabízí cvičení pro rozvoj jazykové složky kognitivního systému. Nápaditá jazyková cvičení mají podobu doplňovaček, koleček, přesmyček, žebříků či řad. Kniha cílí na širokou cílovou skupinu od dětí po seniory.
inteligence, trénink mozku

Trénink mentální kondice

205 Kč
185 Kč
Trénink mozku -10%
Jedinečný šedesátidenní program sestávající z kombinace jednoduchých matematických výpočtů a slovních cvičení aktivuje kůru mozkovou a zlepšuje celkový výkon mozku.
inteligence, trénink mozku

Trénink mozku

229 Kč
206 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>