Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - zpěvníky

Naučíme vás hrát na ukulele -10%

První kompletní učebnice metody hry na ukulele pro úrovně od začátečníků, přes pokročilé až po mistry. V knize zákazník nalezne slevový kupón na online video kurz.

zpěvníky

Naučíme vás hrát na ukulele

490 Kč
441 Kč
Zpívejte s námi 2 -10%
Druhý díl originální knížky a CD přináší tentokrát 37 nejkrásnějších vánočních koled, které vytvářejí tu pravou atmosféru tradičních českých Vánoc. Hudbu nahrál Kühnův dětský sbor a jeho dětští sólisté společně s těmi nejlepšími muzikanty.
zpěvníky

Zpívejte s námi 2

379 Kč
341 Kč
Zpívejte s námi -10%
(1x)
Originální knížka a CD s vydatnou porcí 35 těch opravdu nejkrásnějších lidových písniček, které by měl každý znát. Více než 50 minut hudby nahrál Kühnův dětský sbor a jeho dětští sólisté společně s těmi nejlepšími muzikanty.
zpěvníky

Zpívejte s námi

379 Kč
341 Kč
Písničky k táboráku a do hospody -10%
Kultovní kapela Tři sestry vydává zpěvník, který obsahuje 135 písniček. Kromě textů jsou v něm akordové zápisy a je určen především pro kytaristy – jak pro úplné začátečníky, tak pro ostřílené hráče.
zpěvníky

Písničky k táboráku a do hospody

399 Kč
359 Kč
Studánko rubínko + CD -10%
Písničky, říkadla, koledy a další perly lidové slovesnosti včetně tradičních her nás provází jarem od prvních sněženek přes velikonoční svátky až po svátek sv. Jana. Ilustrace Jan Kudláček.
zpěvníky

Studánko rubínko + CD

399 Kč
359 Kč
Vánoční písně a koledy. Zpívání s Pavlem Jurkovičem -10%
Významný český hudebník, zpěvák, skladatel a kantor Pavel Jurkovič se vždy nejvíce těšil na advent a na Vánoce.
zpěvníky

Vánoční písně a koledy. Zpívání s Pavlem Jurkovičem

199 Kč
179 Kč
Naše ukolébavky -10%
Nejkrásnější české a moravské ukolébavky doplněné jednoduchým notovým zápisem a něžnými ilustracemi. Hajej, můj andílku, Spi, mé malé poupě, Děťátko malý, Sluníčko zašlo a téměř dvacet dalších. Ideální dárek k narození miminka!
zpěvníky

Naše ukolébavky

249 Kč
224 Kč
Písníček III. -10%
Třetí autorský zpěvníček originálních písníček Marie Kružíkové obsahuje 50 nových písniček pro mateřské školy a I. stupeň základních škol, které jsou vyzkoušené přímo v praxi.
zpěvníky

Písníček III.

95 Kč
86 Kč
Písničky o zvířatech -10%
Ve zpěvníku s krásnými ilustracemi Vlasty Baránkové najdete nejen texty, ale i noty a akordy. Tak ať se vám hezky listuje, zpívá i hraje.
zpěvníky

Písničky o zvířatech

249 Kč
224 Kč
Od výkřiku k písničce -10%
Kniha vychází z toho, že zvláště v útlém dětském věku je hudební projev přirozenou součástí psychofyzického chování člověka.
zpěvníky

Od výkřiku k písničce

219 Kč
197 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 11 položek
1 2 > >>