Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - astrologie, horoskopy

Křesťanská astrologie -73%
(4x)
Významné dílo proslulého anglického astrologa Williama Lilla (1602–1681), který se nejvíce proslavil předpověďmi požárů Londýna a osudy anglických králů i šlechticů.
astrologie, horoskopy

Křesťanská astrologie

899 Kč
242 Kč
Všechno o 12 znameních -20%

Velmi úspěšná kniha Andrey Homolové, které se prodalo už závratných 75.000 výtisků, je nejobsáhlejší a nejpodrobnější knihou o astrologických Určité znameních vůbec, ve které najdete opravdu všechno, co vás o nich zajímá.

astrologie, horoskopy

Všechno o 12 znameních

499 Kč
399 Kč
Jak nám mohou pomoci drahé kameny -20%
Autor v knize popisuje základní možnosti použití drahých kamenů, způsob jejich výběrua jejich ošetřování pro zvýšení léčivých účinků.
astrologie, horoskopy

Jak nám mohou pomoci drahé kameny

298 Kč
238 Kč
Vybrané kapitoly z teoretické fyziky II. -20%
Druhý díl učebnice určené pro vysokoškolské studenty fyziky i další zájemce. Obsahuje základní partie ze statistické fyziky, elektromagnetického pole a speciální i obecné relativity.
astrologie, horoskopy

Vybrané kapitoly z teoretické fyziky II.

380 Kč
304 Kč
Deset poselství vašich andělů -20%
(1x)
Andělé jsou mostem mezi nebem a zemí. Slovo anděl doslova znamená posel Boží. Andělé k vám neustále promlouvají a svými poselstvími utěšují bez ohledu na to, jak vystresovaní nebo úzkostliví jste. V
astrologie, horoskopy

Deset poselství vašich andělů

149 Kč
119 Kč
Volání k transformaci -72%

Kniha významného amerického astrologa shrnuje a reinterpretuje filosofii operativní celostnosti s ohledem na duchovní potřeby současného lidstva, procházejícího hlubokou transformací.

astrologie, horoskopy

Volání k transformaci

220 Kč
62 Kč