Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - islám

Kde se stala chyba? -10%
Kniha emeritního profesora blízkovýchodních studií na Princetonské univerzitě vypráví příběh islámského Středního východu, který se po několik staletí nacházel v popředí světové civilizace.
islám

Kde se stala chyba?

299 Kč
269 Kč
Fascinace džihádem -10%
Esej francouzkého historika a odborníka na islám Gabriela Martineze-Grose pojednává o průniku radikální formy islámu do Evropy. Rozebírá příčiny tohoto jevu, hledá historické paralely a předkládá řešení.
islám

Fascinace džihádem

249 Kč
224 Kč
Muslimské bratrstvo v současnosti -10%
Autoři se zaměřují na panarabské hnutí Muslimské bratrstvo a s ním spřízněné politické strany a hnutí.
islám

Muslimské bratrstvo v současnosti

295 Kč
266 Kč
Světla a stíny islámu -10%
Autor, hovořící persky, podnikl řadu reportážních cest do oblasti Blízkého východu. Křesťanský a islámský svět se vzájemně ovlivňují - v tom dobrém i v tom špatném smyslu.
islám

Světla a stíny islámu

299 Kč
269 Kč
Ve stínu islámu -10%
Oblast Blízkého východu, odedávna žhavá půda, stojí dnes v popředí pozornosti ještě více než jindy. Pod vlivem aktuálních událostí probleskují v tisku zprávy o náboženských uskupeních dlouhou dobu koexistujících ve větším či menším souladu s islámem.
islám

Ve stínu islámu

388 Kč
349 Kč
Duchovní cesty islámu -10%
Monografie našeho předního islamologa se zabývá uspořádáním islámské myšlenkové a instituční soustavy, islámskou duchovností a etikou i vztahem ke křesťanství.
islám

Duchovní cesty islámu

388 Kč
349 Kč
Čeští lvi pod Hindúkušem -10%
Autor – válečný novinář – popisuje obětavost českých vojáků, sloužících ve válkou zmítaném Afghánistánu. Čerpá ze svých cest do dnes asi nejnebezpečnějšího místa naší planety, při nichž absolvoval s českými i americkými vojáky celkem 21 bojových misí.
islám

Čeští lvi pod Hindúkušem

699 Kč
629 Kč
Muhammad -10%
Kniha přibližuje Muhammedův život a dílo.
islám

Muhammad

48 Kč
43 Kč