Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - stres, deprese

Miluj sám sebe, jako by ti šlo o život -10%
V této krásně a výstižně napsané knize najdete rady, jak se alespoň na část dne vymanit ze stresového prostředí zaměstnání či starostí o rodinu.
stres, deprese

Miluj sám sebe, jako by ti šlo o život

259 Kč
233 Kč
Uzdravení bez léků a bez lékařů -10%
(6x)
Stres, deprese a úzkost patří mezi nejrozšířenější neduhy moderní civilizace. Počet lidí trpících psychickými potížemi každoročně narůstá. Věhlasný psychiatr ve své knize dokládá, že depresi, úzkost a stres lze vyléčit bez psychoterapie a antidepresiv.
stres, deprese

Uzdravení bez léků a bez lékařů

268 Kč
241 Kč
Strach z nemocí -10%
Žijeme v době wellness-, fitness- a biotrendů, kdy je zdraví snad nejdůležitější hodnotou. Navzdory všem pokrokům v medicíně se lidé obávají rakoviny, infarktu, AIDS či škodlivých vlivů znečištěného prostředí.
stres, deprese

Strach z nemocí

329 Kč
296 Kč
Autogenní trénink -10%
Objevte autogenní trénink a jeho efektivní ochranu proti stresu v běžném životě. Kniha je stručným, přesným a přehledným uvedením do osvědčené metody používaná již přes 80 let.
stres, deprese

Autogenní trénink

198 Kč
178 Kč
Život samá pohroma -10%
(3x)
Začněte praktikovat mindfulness a tak zlepšete své zdraví i soustředění, snižte svůj stres a mějte větší radost z každého dne. Profesor Jon Kabat-Zinn vám bude tím nejpovolanějším učitelem.
stres, deprese

Život samá pohroma

599 Kč
539 Kč
Pomóc! Trpím depresí! -10%
Věnováno těm, kteří trpí touto velmi rozšířenou duševní poruchou, jež často tím nejhorším způsobem ovlivňuje jejich osud.
stres, deprese

Pomóc! Trpím depresí!

99 Kč
89 Kč
Jak se zbavit zimních depresí -15%
Populárně-naučná publikace představuje jeden z nejobsáhlejších souborů informací o této nemoci, který v ČR dosud vyšel. Dozvíte se v ní, proč SAD vzniká, koho nejvíc ohrožuje, jak se projevuje, jak se léčí pomocí světelné terapie i dalších účinných metod.
stres, deprese

Jak se zbavit zimních depresí

170 Kč
145 Kč