Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - předškoláci

Jedeme, jedeme -10%
(2x)
Seznamte své děti se vším, co se týká cestování, ať už jde o auta a jízdu po silnici, cestu tramvají, vlakem, lodí či autobusem. Vyprávějte si s dětmi a najděte, co je ukryto v obrázcích. Humorné leporelo pro nejmenší čtenáře.
předškoláci

Jedeme, jedeme

99 Kč
89 Kč
Děti vaří celý rok -10%
Ať je jakékoli roční období, vždy si uvaříme něco dobrého. Každá sezona nabízí jiné ovoce a zeleninu, ze kterých připravíme pizzu, indické birjání nebo třeba jahodové tartaletky. S tím poradí kamarádi a kamarádky z příběhů Jaro, Léto, Podzim a Zima.
předškoláci

Děti vaří celý rok

349 Kč
314 Kč
Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky -10%
(1x)
Sněte, ještě než půjdete spát! Světový bestseller představuje životy inspirativních žen napříč dějinami.
předškoláci

Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky

369 Kč
332 Kč
Pracovní sešit předškoláka -10%
Pracovní sešit předškoláka je věnován všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a učitelkám mateřských škol.
předškoláci

Pracovní sešit předškoláka

149 Kč
134 Kč
O zahradě -10%
Poetický a okouzlený příběh, který se klene nad celostránkovými obrázky tónovanými do teskných, podzimních barev, má jasný dramatický oblouk: je strohý, ale sevřenost je jeho předností.
předškoláci

O zahradě

280 Kč
252 Kč
Velká kniha pro nejmenší -55%

Zajímavá cvičení, která se mohou zapisovat přímo do knihy a pomohou rozvinout řeč a myšlení, pozornost i paměť, najdete právě v této knize pro nejmenší.

předškoláci

Velká kniha pro nejmenší

199 Kč
89 Kč
Pejsek Tom a jeho trampoty - Obrázkové čtení -10%
Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení. Knížka Pejsek Tom a jeho trampoty je volným pokračováním velmi úspěšné a dětmi oblíbené knihy Pejsek Tom a jak to začalo.
předškoláci

Pejsek Tom a jeho trampoty - Obrázkové čtení

139 Kč
125 Kč
Magor dětem -10%
(5x)
Knížku půvabných veršů pro malé děti napsal básník, esejista a kulturní organizátor Ivan M. Jirous v osmdesátých letech během těžkého žaláře ve Valdicích, do něhož byl odsouzen z politických důvodů.
předškoláci

Magor dětem

248 Kč
223 Kč
Bořek z lesa -10%
Poetický obrázkový příběh o síle přátelství, po stesku po domově a překonávání překážek. A v neposlední řadě i o tom, že každý má své sny a touží po tom, co nemá.
předškoláci

Bořek z lesa

249 Kč
224 Kč
Šaty pro baletku Emmu -10%
Knížky z kolekce minimiky patří dlouhodobě k našim nejprodávanějším. Představují tím úplně nejjednodušším a zároveň hravým způsobem módu a něco z kultury cizích zemí. Tato novinka se ze zavedené série trochu vymyká.
předškoláci

Šaty pro baletku Emmu

139 Kč
125 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 187 položek
1 2 3 .. 19 > >>